reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na sycącą kolację dla 8 miesięcznego dziecka?

Mexi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Kwiecień 2009
Postów
2 605
Witam!

Pani Agnieszko oraz pozostałe forumowiczki, czy macie może jakiś pomysł, co moznaby dać sycącego na kolację dla 8-miesięcznego dziecka? Moja córeczka pije mleko z piersi, mleka modyfikowanego nie tknie za zadne skarby. Z butelki nawet nie pije, jedynie z kubeczka popija trochę wody.
Jadłospis nasz wygląda tak:
- śniadanie ok. 9- kaszka na wodzie- z dodatkiem śliwki suszonej
- obiadek ok. 12 - zupka przecier warzywny z mięskiem
- ok. 15 jest mleko z piersi
- ok. 17:30 - przecier owocowy
- 19:30 - mleko z piersi

Po tym ostatnim karmieniu mała budzi się i pije mleko z piersi z reguły ok. 21:30, 24:00, 2:30, 5:00. Trochę duzo tych nocnych karmień moim zdaniem. Jest to bardzo uciązliwe, ale bez cyca mała nie może się w nocy obejść :crazy:. Stąd mój pomysł, że gdyby zjadła na wieczór coś bardziej sycącego, to może wytrzymałaby dłuzej bez karmienia? W końcu to już nie noworodek, żeby w nocy pić 4-5 razy! Tylko nie mam pomysłu, co by można jej dać. Do głowy przychodzi mi jedynie kaszka, z tym że na mleku modyfikowanym nie zjada, a taka podejrzewam, jest bardziej sycąca niż na samej wodzie:wściekła/y:. Czy ktoś ma jakis pomysł????
 
reklama
Do góry