reklama

co na te paskudne komary?

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez mamusia.kubusia, 23 Czerwiec 2014.

1. mamusia.kubusia

mamusia.kubusia Zaciekawiona BB

czy znacie jakąś skuteczną maść/ żel, która sprawdzi się gdy ugryzie komar? Głównie chodzi mi o to żeby bąbel przestał po prostu swędzieć...

2. vivienne3

vivienne3 Fanka BB :)

polecam Octenisept ( to ten preparat którym smaryje się żeby pępowina odpadła) Córkę ugryzł ostatnio komar był bombel i swędział popryskałąm i po 15 minutach bobla już nie było.

3. reklama
  4. Catsun

Catsun Fanka BB :)

Jest duży wybór tych maści... I każdy chwali coś innego;)
    Najlepiej pozakładaj moskitiery na okna w dom są teraz takie na taśmę... Cudo:D

5. mamusia.kubusia

ważne, żeby ten preparat nie miał w sobie mnóstwa chemii, bo mój mały ma bardzo wrażliwą skórę

6. kajor

kajor Zaciekawiona BB

to ja polecam jakiś taki żel który będzie miał w sobie aloes. ja za dzieciaka zawsze smarowałem ukąszenia aloesem i od razu pomagało a na pewno w aptece dostaniesz jakiś taki żel, jak znajdę nazwę napisze

7. Xena15

Xena15 Początkująca w BB

ja kupiłam nowy żel - calndeel - mojemu synkowi pomógł oda razu - nie drapał się i to najważniejsze; a bałam się strasznie, że będzie cały w bąblach, jak rok wcześniej

8. kajor

kajor Zaciekawiona BB

to był moskill, mam go od jakiegoś czasu i naprawdę dobrze działa

9. mamusia.kubusia

muszę się w takim razie rozejrzeć, zawartość aloesu mnie przekonuje

10. reklama
  11. niegrzeczna

niegrzeczna Zaciekawiona BB

Tam jest jeszcze pantenol i alantoina ioczywiscie mentol, który kojaco wplywa na sedzace miejsce. Moje dzieciaki juz tak sie nie drapia po tym moskillu, a ja jestem o wiele spokojniesza.

12. mamusia.kubusia

faktycznie bardzo przyjemny, bezpieczny i naturalny skład :)

Poleć forum