reklama

Co na wierzch do sukienki

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez marta1905, 8 Sierpień 2016.

1. marta1905

marta1905 Zaciekawiona BB

Mam taką sukienkę na wesele, co założyć na wierzch w razie złej pogody? Czy uważacie, że nie wypada iść na wesele w beżowej sukience? Z panną młodą nikt mnie nie pomyli :p 20160808_171451[1].jpg

2. kasia.zosia

kasia.zosia Fanka BB :)

Hehe do mnie zupełnie nie przemawia pojęcie "nie wypada". U nas na południu Polski na kilku weselach na których byłam było bardz dużo dziewczyn ubranych na biało a nawet więcej na czarno. Nikt nie zwraca uwagi. Bolerek osobiście nie znosze wiec nie polecam na wierzch. Ja lubię sweterki delikatne, duży szal, ewentualnie zakiet. Jakby miało padać to elegancki trencz. Dziewczyny zakładają tez ramoneski. Na co masz ochotę tak naprawdę i w czym ty czujesz się swobodnie.

3. reklama
  4. zuzik85

zuzik85 Fanka BB :)

Krótka skórzana lub a la skóra kurteczka ;)

5. kusmir

kusmir Fanka BB :)

Sukienka ładna i z pewnością nikt nie powie, że nie wypada. A co do założenia na wierzch to może jakiś żakiet albo sweterek w tym samym kolorze?

6. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

Moim zdaniem wypada jak najbardziej. Nawet jakaś lekka kurtka skórzana by pasowała.

7. Kasiulek_85K

Kasiulek_85K Zaciekawiona BB

A może jakiś elegancki żakiecik? Nawet jak go nie masz i kupisz, to będzie inwestycja na długi czas, ponieważ na pewno ubierzesz go i na inne okazje. Bardzo ładny żakiecik widziałam w moim ulubionym sklepie internetowym - Link do: BOSS MARYNARKA - Odzież - Kobiety Jest mega elegancki i myślę, że do tej sukieneczki będzie idealny ;)

Poleć forum