reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na wierzch do sukienki

marta1905

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Styczeń 2015
Postów
45
Mam taką sukienkę na wesele, co założyć na wierzch w razie złej pogody? Czy uważacie, że nie wypada iść na wesele w beżowej sukience? Z panną młodą nikt mnie nie pomyli :p
20160808_171451[1].jpg
 

Załączniki

  • 20160808_171451[1].jpg
    20160808_171451[1].jpg
    461,3 KB · Wyświetleń: 3 148
reklama
Hehe do mnie zupełnie nie przemawia pojęcie "nie wypada". U nas na południu Polski na kilku weselach na których byłam było bardz dużo dziewczyn ubranych na biało a nawet więcej na czarno. Nikt nie zwraca uwagi. Bolerek osobiście nie znosze wiec nie polecam na wierzch. Ja lubię sweterki delikatne, duży szal, ewentualnie zakiet. Jakby miało padać to elegancki trencz. Dziewczyny zakładają tez ramoneski. Na co masz ochotę tak naprawdę i w czym ty czujesz się swobodnie.
 
ramoneska zawsze się sprawdza według mnie, żakietów np nie lubię. Kupiłam sobie ostatno na goodlookin za niecałe 100zł
 
Fajna sukienka. Sama ostatnio zastanawiałam sie co nalozyc do sukienki bo wybierałam się na wesele. Niby jest ciepły sierpien,ale jak wiadomo wieczory bywają zimne oraz chcialam mieć coś na siebie.
Moim zdaniem najbardziej uniwersalne są
marynarka
czarna skórzana kurteczka
ewentualnie kurteczka jeansowa jeśli mamy na sobie lekką zwiewną sukienkę

Całkiem fajne kurteczki ostatnio widziałam w sklepie Answear: answear.com/p/kurtki-jeansowe-1128-t.html
 
Ostatnia edycja:
Jasne bolerko lub brązowa kurteczka skórzana. Płaszczyk też byłby fajny, no ale jest lato więc możesz się zagotować.
 
reklama
Do góry