reklama

co na wzmocnienie dla 3 latka?

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez mamamagda1, 27 Październik 2011.

1. mamamagda1

mamamagda1 Początkująca w BB

Moja córcia często łapie infekcje. Lekarka mi zasugerowała, żeby zacząć podawać tran. Pani w aptece podała mi kilka do wyboru, ale na nic się nie zdecydowałam. Cenowo najlepiej mi wychodzi tran z firmy GAL. szukam o nim informacji w sieci, jest jakaś różnica w ogóle w składzie albo działaniu? chciałabym jak najszybciej coś kupić, żeby mała zaczęła pić. jakieś misie żelki i inne rutinacee niestety nie pomagają.

2. ANIA2608

ANIA2608 Szczęśliwa żona i mamusia

Mamamagda my już drugi sezon podajemy Moller's tran dla dzieci.

3. reklama
  4. kakakarolina

kakakarolina Moderator

mnie lekarka powiedziała, żeby absolutnie nie podawać żadnych sztucznych witamin (żelki itd bo tylko szkodzą) tylko tran właśnie z Moller's do końca marca. Młody pije od kilu dni.

5. basia10

basia10 Zaciekawiona BB

Tez jestem za olejami rybnymi. Podaje mojej Kasi Vitamarin Junior w syropie i póki co trzymamy się. Wiadomo, że gwarancji 100% na brak zachorowań nie odstaniemy, ale nawet jeżeli złapie ja jakiś wirus to przejdzie lżej przeziębienie:)

6. bluebell

bluebell MAMUSIA ALUSIA

my tez mollers, niebawem otwieramy druga buteleczke i jest super.Syn sam staje rano pod lodowka i wola ze chce ojejek z jibek :-D

7. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

bnluebell slodki ten Twoj Maluch :tak:

8. karusia87

karusia87 Zaciekawiona BB

Serdecznie witam:-) Jako farmaceutka i przyszła mama, śmiało mogę polecić tran Mollersa. Tran w płynie można podawać już niemowlętom. Występuje w wersji naturalnej i cytrynowej. Po otwarciu należy przechowywać w lodówce. Sama stosowałam tran naturalny i naprawdę rybi smak był prawie nie wyczuwalny. Jeśli chodzi o witaminowe żelki- to jedna wielka ściema. Dzieciom podoba się ze względu na formę, ale witamin tam maluuutko jak nie wiem. Pozdrawiam cieplutko :-)

9. Jadźka87

Jadźka87 Mamusia Kacperka

Witam, czy któraś z was stosowała u dziecka preparat ISMIGEN proszę o informacje o nim, przedewszystkim skutecznośc, mały zaczął chodzic do przedszkola i wiem że musi swoje odchorowac, ale we wrześniu był 10 dni w przedszkolu a w październiku 3.. tak więc chcemy go choc troche wzmocnic

10. reklama
  11. ANIA2608

ANIA2608 Szczęśliwa żona i mamusia

Kasia my braliśmy ismigen i powiem szczerze,że nie wiem czy coś pomógł.Przez 4 miesiące Fabian nie chorował,ale to był okres letni,więc nie wiem czy to zasługa leku.Trochę chyba pic na wodę.Może spróbujcie najpierw brać tran,podawać wyciśniętą cytrynę,czosnek do każdej zupki??
    A tak w ogóle to dawno Cię tutaj nie było;-)

12. Jadźka87

Jadźka87 Mamusia Kacperka

ANIU no narazie Vibovit pije i jakoś się trzyma... Ale chcę coś bardziej skutecznego i chyba się jutro wybiore po tran... Mi Kacper nie chorował prawie rok... A od września się zaczęło... No ale wiadomo, przedszkole... A czosnek to on uwielbia :) Herbatke z cytrynką też pije, no i sok malinowy i z czarnego bzu poszły w ruch

A ja wróciłam jakoś w kwietniu, tylko że na otwartym młodych mam się udzielam

Ostatnia edycja: 3 Listopad 2011

Poleć forum