reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na wzmocnienie dla 3 latka?

Mój synek co prawda nie ma jeszcze 3 latek-ale chętnie wypowiem się na ten temat. Od kilku miesięcy stosujemy tran i synek przestał poważniej chorować. Raz na jakiś czas zdaży nam się zwykłe przeziębienie. Wcześniej nękały nas zapalenia gardła-od roku mamy z nimi spokój. Myślę,ze coś w tym jest,bo wiele osób wypowiada się pozytywnie na temat swoich doświadczeń z tranem. Wcześniej stosowaliśmy preparat witaminowy w syropie i nie zauważyłam specjalnie czy ma jakies działanie. Gdy synek miał początki choroby podawałam mu za rada pediatry bioaron c lub samą witamine C w kropelkach i szybko zwalczał infekcje. No i w spadkach apetytu też pomaga u nas bioaron. Teraz nie stosujemy już nic innego jak tran ponieważ synek nie narzeka na apetyt , nie powinien mieć też niedoborów. Nie wiem czy zdrowie mu się poprawiło z tego powodu, czy poprostu wyrósł. Tran podaje, ponieważ trudno dostarczyć tyle dobrych kwasów tłuszczowych w codziennej diecie,a synek bardzo lubi smak tranu i nie potrzebuje żadnych aromatów, sam chętnie pije "soczek z rybki"( tak go nazywa).

mama- nie wiem jak rutinoscorbin,ale widziałam coś takiego jak rutinacea junior- jest od 3 roku życia i chyba ma podobny skład.
 
reklama
Tu masz niestety rację, ciężko dostarczyć dziecku odpowiednią dawkę witamin w codziennych posiłkach.
Tran jest stosowany od wieków, dziś w bardziej przyswajalnej dla maluchów formie i przyjemnym smaku.
 
Im większa zawartość kwasów omeg 3 tym lepiej dla twojego dziecka.
Kup Vitamarin Junior, nie sądzę, żeby nie posmakował Twoim dzieciom.
 
Jeśli już przeszłaś przez kurację wysycającą, to podawaj cały czas 2 razy dziennie, dzięki temu efekt będzie trwały.
 
Myślę, że najważniejsza jest systematyczność. Dobrze by było zapisać dziecko na jakieś dodatkowe zajęcia, typu basen. Już niebawem zrobi się ciepło, to możliwości będzie więcej.
 
Dzięki aktywności fizycznej dzieci będą miej chorowały, do tego regularne podawanie kwasów omega i problem z ciągłymi chorobami zniknie.
 
Zrobiłam ten syrop z cebuli, ale moja córa nie chce tego pić. Mąż stwierdził, że trzeba go dosłodzić, ale przecież nie będę wspomagać jej próchnicy.
Kupiłam Vitamarin Junior, powiedziała tylko że pyszny, więc chyba będzie piła.
 
Jest też i czosnek w tabletkach to może będzie chętniej brała?
Czy ten syrop Vitamarin junior ma inne smaki poza cytrynowym?
 
reklama
Masz rację, tylko cytrynowy. Ale pani w aptece nie polecała wybierać innych, bo więcej w nich cukru i sztucznych barwników.
 
Do góry