reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nam mowi intuicja?

Mi na razie termin usg się przesunął bo miałam mieć za miesiąc ale ze względu na moiją chorobę za dwa tyg do kontroli i jeszcze nie wiem którego będzie to usg.
A jak z Wiktorkiem maiłam usg to gin stwierdził że będzie syn jak nic, bo dokładnie widać było jąderka, ale i tak mimo tej 99% pewniści czekałam do porodu, ale się potwierdziło. Bo jeśli chłopcu wicać to i owo to taczej jest pewne, a z dziewczynką to podobno różnie bywa, sama nie wiem?
 
reklama
Ja twierdze ze będzie chłopczyk, a moj mężulewk mówi że on wie co zrobił i będzie córeczka. Kolejne usg 26 czerwca zobaczymy. Jedno jest pewne któreś z nas nie ma racji :)
 
Megusek super a co ze sprawdzalnoscia tych proroctw ??
ja to juz slyszlam o dniach cyklu i innych podobnych metodach "naturalnego"planowania plci dziecka ??!!ale wierze w sily wyzsze ktore wiedza co robia ;) ....co do zdrowia dziecka to ja wiem narazie tyle ze ma dwie raczki dwie nozki jedna glowke i bijace rowno serduszkoze karczek miesci sie w normi i kregoslup jest caly tyle wystarczy bedzie moim kochanym dzieckiem
ale test na plec jest niezly u mnie bedzie chlopczyko-dziewczynka..... ::) ;D
 
Lucyann pojecia nie mam czy to sie sprawdza. Ale mozliwe ze jest tak jak z tymi ludowymi przepowiedniami ze jak brzuszek taki to bedzie chlopczyk lub ze jak mama piekna to..(ja zawsze jestem piekna ;) albo jak jesz kwasne to urodzisz... a te ludowe zgadywanki to poprostu czysty przypadek ze czasem trafiaja :)
Ja juz niedlugo (w nast sob) jade do rodziny mojego meza wiec napewno beda gadania..." oooo jak Ty slicznie wygladasz, bedzie chlopak" albo "o jaki masz brzuszek jak pileczka....." i co poradzic, taka juz niektorzy maja nature ;)
 
Powiem Wam, że nie tylko w POlsce ludzie są przesądni. Tutaj np. kiedy pokazałam się w pracy u mojego mężą, to się kobietki rzuciły jak harpie, by obejrzeć kształt brzucha. Na podstawie swoich doświadczeń zawyrokowały, że będzie to chłopiec. Ja w sumie też tak przypuszczam...Niezły numer z dzidzi będzie jak na świat przyjdzie dziewczynka:)
U nas upalnie i muszę przyznać, że cholernie mnie to męczy. Wczoraj było +31! Kurcze, tropik (oprócz wilgotności).
Ciekawa jestem, czy może jest wśród nas taka, która nie chce znać płci....Napiszcie.
Pozdro
 
co do przesadow to raczej nie wierze bo w pierwszej ciazy sie nie sprawdzily teraz bardziej licze na usg to bardziej pewne ;D

ja chce znac plec ale moj maz wolalby niespodzianke ;) ale skoro ja bede wiedziec to on tez bo pewnie sie wygadam ;)
 
Ja juz nie moge sie doczekac wyroku chopak czy dziewczynka a potem bede mila niespodzianke jak wyjdzie dzidzia na swiat i bedzie na odwrot...hihihi mam nadzijeje ze dziewczynka w rodzinie same chlopaki pozabijaja sie na wakacjach.....juz widze wojny domowe na swieta blagam o dziewczynke
 
a robiłyście sobie teścik? gdzieś tu się wałęsał, ale nie pamiętam dokładnie gdzie, dotyczył wpływu naszego wieku na płeć dzieciaczka, dziewczyny wystawiają mu bardzo dobre opinie
 
reklama
Do góry