reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nam mowi intuicja?

reklama
Monika to się okaże, a jak będziesz miała synia to i tak świata poza nim nie będziesz widział, tak tylko Ci sie teraz wydaje. Przecież synki to oczka w głowie mamy  ;)

A mi też wychodzi drugi syn, hihi.... W ogóle ten rok to dla mnie urodzaj na syna (75% prawdopodobieństwa), dopiero przyszły rok na córeczkę (też 75% prawdop.), coś mi się wierzyć nie chce, choć pierwsze dzidzi chyba się zgasza  :p
 
hej dziewczyny-fajne te wasze posty :D
ja chciałabym drugą córcie,ale jak bedzie syn to też bedzie naszym skarbem,mój M chce syna,ale córkę też bedzie kochał
z testu wyszła mi córka,i 5-C lat temu tez wyszła córka-to się akurat sprawdział,a sprawdzałam mojej mamie i jak sie okazało ja miałam być chłopcem,a mój brat córką ;D ;Dtakze te testy to tak z przymrózeniem oka :laugh:
dzis miałam pierwsze usg,fajnie tak jest zobaczyć tą ruchliwą kruszynę,ale na płeć to jeszcze za wcześnie,a ponoć tu nie chcą mówić...moze boją się pomyłki,albo nie mogą?nie wiem.takze pewnie dowiem sie dopiero w listopadzie...najwazniejsze zeby zdrowe było :)
pozdrwaiam
 
Niestety dziewczyny bylam dzis na usg i co moja dziewczynka okazala sie chlopcem i to jakim wystawil sie do nas slicznie chyba nie ma szans na pomylke test dziala....plakac mi sie chce
 
Lucyann nie placz wazne ze zdrowe ja tez chce dziewczynke ale coz "czlowiek planuje bog sie smieje" zobaczysz chlopczyk zawsze blizej mamy wiec bedziesz go kochac baaaardzo mocno :)
 
A ja juz wiem... Wczoraj na usg pan doktor powiedzial, cytuje" ale ma pisiorka, no no"
Spelnilo sie moje marzenie, ech...
Wam tego takze zycze.
 
Lucyann, a jak zdrowie dzidzi? przeciez to najwazniejsze :) jak nie teraz to nastepne dzidzi bedzie dziewczynka :) pomysl ze Twoja coreczka bedzie miala starszego brata ktory bedzie jej bronil :)

Cynamonka fajnie ze sie spelnilo :)

Ale fajnie :) wow! ja juz sie doczekac nie moge jak znow zobacze dzidzi :) moze wcale nie pokaze co ma miedzy nogami ale takiemu to wszystko mozna wybaczyc :)

Pozdrawiam!
 
Moja intuicja nadal milczy  :p Fakt mam już córkę więc fajnie by było miec do pary chłopca. Ale zawsze mówiłam, że jako matka wolę miec 2 córki niż 2 chłopaków. Więc z egoistycznego punktu widzenia wolę żeby była to córka natomiast z obiektywnego punktu chciałabym miec syna. Tym bardziej, że dużo u nas w rodzinie jest dziewczynek a chłopak tylko jeden no i mój tata tak bardzo chciałby , aby to był chłopak ...dziadek już nie może się doczekac tego wnusia  :laugh:. Z resztą mój mąż też by pewnie wolał syna ale nic nie mówi  ;D. Mnie wg tego kalendarza wyszła dziewczynka i sprawdziłam też jak on ma się do rzeczywistości i w 8 przypadkach na 10 potwierdza się. Choc nie wiem jakim cudem  ??? przecież o płci dziecka decydują chromosomy X i Y w nasieniu mężczyzny a my kobietki większego wplywu na to nie mamy.
 

Załączniki

  • 16062006.png
    16062006.png
    4,6 KB · Wyświetleń: 108
  • 16062006.png
    16062006.png
    3,2 KB · Wyświetleń: 110
robilam tabelke i wyszedl chlopczyk ;) ale sprawdzalam tez co powinno wyjsc w poprzedniej i wyszedl tez chopak wiec chyba nie bardzo sie sprawdza ;)

gratuluje tym dziewczynom ktore znaja juz plec ale najwazniejsze ze zdrowe ;D
 
reklama
Dziewczyny jak powiedzialam sprawdzcy ze bedzie mial drogiego synka to powiedzial ze jeszce tylko 9-tka do drozyny a probowac z dziewczynka to pewno bedziemy tylko trzeba teraz troche odchodowac te co sa (za chwilke bedzie)a pozatym jeszce mam nadzieje dopoki nie zobacze w listopadzie toi wierze ze sie pomyliliale to usg 3d jest takie ze naprawde widac........bede jedyna kobieta w domu.......nik nie zrozumie jak bede miala zly dzien.... :mad:
 
Do góry