reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nam mowi intuicja?

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
Sluchajcie :) albo czytajcie ;)

Juz niedlugo dowiemy sie (o ile dzidzie beda mialy dobry humor i beda chcialy pokazac) co nosimy w naszych slicznych, okraglych brzuszkach :) Czy macie jakies przeczucia? Potem po USG zobaczymy jak dobra intuicje mamy :)

Ja jakos tak czuje ze u nas bedzie dziewczynka :)
 

Załączniki

  • intui.JPG
    intui.JPG
    46,4 KB · Wyświetleń: 142
reklama
ja chyba raczej nie bardzo wierze swijej intuicji ;) bo przy pauli bylam pewna ze to bedzie chlopak na usg zawsze tak sie ukladala ze nie mozna bylo dostrzec czy chlopak czy dziewczynka ;) wiec mam sprzeczne uczucia teraz natomiast moj wewnetrzny glos mowi mi ze to bedzie dziewczynka :) ale nie nastawiam sie bo juz raz sie pomylilam ;) pozdrawiam serdecznie babeczki
 
Kiedy patrzyłam na początku na swój brzuch przypuszczałam, że będą bliźniaki, jednak robiący USG pozbawił mnie złudzeń co do ilości potomstwa.
Po pierwszym USG, z którego rzecz jasna, nic nie wynika moja intuicja podpowiada mi, że będzie to chłopiec. Choc jeśli bedzie "po mamusi" to aż się boję wieku dorastania ;)
Powinnam dowiedzieć się w lipcu (4.07)-mam nadzieję i wtedy się okaże, jak to jest z tą intuicją...
Niecierpliwie oczekująca
Pola
 
Oj Pola ja sie boje bez wzgledu na plec jak bedzie podobne do mamusi to i tak beda klopociki......
a intuicja i pragnienie mowia mi ze dziewczynka mam nadzijeje ze sie dowiemy w polowie czerwca jak bedzie grzeczna ....bo mowie jak do dziewczynki .......na kobiete w ciazy nie ma lekarstwa ostatnio to czesto slysze
pa ania
 
Ja nie mam żadnych przeczuć najważniejsze aby zdrowe było. Ale mam inne objawy i dolegliwości niż przy ciąży z Wiktorkiem więc wszyscy mówią że będzie dziewczynka, pewnie fajnie by było do parki, ale nie chcę zapeszać. ;) :laugh:
 
Pragne dziewczynki mocniej niz czegokolwiek ale juz mi sie snilo ze zamiast blondwlosej niebieskookiej slicznej calineczki bede miala brazowookiego chlopczyka ( oczka po tatusiu) juz sie przyzwyczajam do mysli :( ale iskierka jeszcze nie wygasla.... moze jednak mala Eva :)
 
W lipcowym numerze "Twojego dziecka" jest artukul jak zaplanowac plec dzidzi. No i jakies 4 sposoby sposobiki:
1. ze jak sie kochacie w pozycji klasycznej to dziewczynka, od tylu chlopak
2. jak kobieta ma orgazm to chlopczyk
3. ze im starsi rodzice to corka
4. jak mama ma niezalezna osobowosc i sama musi sobie radzic (tak jak kobiety na wojnie) to syn

No i z tego by wynikalo ze mamy szanse i na panne i na kawalera :D

Ja zawsze powtarzalam wszystkim jak pytali czy chce chlopczyka czy dziewczynke, ze chce zdrowe dzidzi poprostu. Z kazdego wariantu bedziemy sie cieszyc i kochac je na zaboj! A ze medycyna teraz proponuje okreslenie plci juz w lonie to mozna juz od okolo polowy ciazy mowic do dziecka moja kochana lub moj kochany. Nasze mamy tego nie mialy.

Pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry