reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nam wolno a czego nie

Łeee, szkoda, bo myślałam, że znów "razem" się udamy na podglądanko :) Ale może następnym razem dzidzie się "spikną' :) co do ciśnienia to na przedostatniej wizycie mam wpisane w karcie 140/90 i ginka nic nie wspomniała, że coś jest nie tak. Zobaczymy ci tam mi dziś wymierzą,ale nie omieszkam zapytać.
 
reklama
Aniu, ja też przez ciążą, a i teraz najczęściej mam ciśnienie około 100/60; 110/70, ale często mi "skacze" zarówno w dół jak i w górę. Lekarz mi powiedział, że nie mam się co przejmować tym niskim, ale bacznie zwrócić uwagę na wyższe. Dodał, że w przypadku takiego „niskociśnieniowca” jak ja, 130-140 to już naprawdę dużo i jak by się częściej pojawiało to koniecznie mu zgłosić!!! Więc faktycznie dopytaj się swojego lekarza co on o tym sądzi.
 
tak więc dopytałam i wiem...chyba :) wczoraj moje ciśnienie znów wróciło do "normy" i było 115/70 więc ginka stwierdziła, że te skoki to stres, przemęczenie pracą itd. Na szczęście te skoki zdarzają sie bardzo rzadko i chyba faktycznie w moim przypadku są następstwem stresu
 
Ania, to dobrze że już w porządku i nie utrzymuje Ci się takie podwyższone ciśnienie.

Dziewczyny, a tak przy okazji (trochę OT :D) - mierzycie sobie same w domu ciśnienie, czy tylko przy okazji wizyt u gina?
 
Do góry