reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Nas dzisiaj cieszy... :)

Yvona zaskoczyłaś mnie z tą kasjerką, u mnie w tesco to w kasie pierwszeństwa najczęściej widzę młodych facetów z piwem i chipsami..i nawet jak się spojrzą na brzuszek to nic sobie z tego nie robią...ehh...na szczęście jeszcze mi ta ciąża nie dokucza...no ale żeby do kasy pierwszeństwa Panowie z piwkiem???
 
reklama
:-DByliśmy dziś z mężem w naszym mieszkanku:D wylewki zrobione:D futryny na drzwi wejściowe wstawione, parapety leżą i czekają na zamontowanie:D Pani w biurze powiedziała nam że będą oddawali klucze już w październiku:-D:-D:-D:-D
 
a ja wczoraj zostałam pozytywnie zaskoczona-bylam w tesco i poszlam do kasy pierwszenstwa. Przede mna pan sie rozlozyl z zakupami i nawet nie myslam ustapic. A pani kasjerka mnie pyta czy mnie obsluzyc? Ja na to ze jakby byla tak miła to skorzystam... A najlepsze bylo to ze ten pan niewychowany przede mna to sobie podzielil zakupy na 2
(nie wiem moze 1 czesc na paragon a druga na fakture) w kazdym razie kasjerka skasowala mu 1 czesc a potem moje i musial czekac-cos rzucil do zony ktora odeszla od kasy z synem nastolatkiem ze nie wie co jest grane.... ale olałam go i na koniec bardzo pani kasjerce podziekowalam:)

Chyba trafiłyśmy na tę sama panią bo też miałam podobną sytuację u nas w TESCO :-)
 
ewwe super! Zazdroszczę! To musi być niesamowite uczucie.
My wymienimy mieszkanko najszybciej w przyszłym roku (jak finanse pozwolą). Musieliśmy czekać aż 5 lat od wykupu.
 
Mojemu mężowi udało się znaleźć pracę od października;) i chyba jeszcze lepiej na tym wyszedł...niż by miał pracować dalej w starej i by go tak chamsko nie zwolnili.
Poza tym dostaliśmy dużo używanych ubranek od kuzyna i siostry więc wiele nie musimy dokupować na sam początek. :happy:
 
Intensywnie się ostatnio udzielam w tym wątku z tego, co widzę ;)

Ponieważ mam już wszystkie ubranka dla Małego, postanowiłam poszperać na Allegro za rzeczami dla siebie :) I właśnie kupiłam 17 tomów Pism wybranych Sienkiewicza z PIW za... 28 zł :) Nie wiem, jak można sprzedawać coś takiego za takie pieniądze, ale cieszę się, że na tym skorzystałam :)
 
Mojemu mężowi udało się znaleźć pracę od października;) i chyba jeszcze lepiej na tym wyszedł...niż by miał pracować dalej w starej i by go tak chamsko nie zwolnili.
Poza tym dostaliśmy dużo używanych ubranek od kuzyna i siostry więc wiele nie musimy dokupować na sam początek. :happy:

Widzisz , wszystko sie układa jak trzeba. :-)
 
reklama
Do góry