reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co nas niepokoi - wstrętne choróbska, lęk separacyjny i in.

zaczynam sie niepokoić o te niegadanie synka. cieple dni i spotykanie dużej liczby dzieci sprzyja porównaniom, które raczej wychodzą na niekorzyść syna. i wiem, ze kazde dziecko jest inne, każde rozwija sie w sowim tempie, ale jednak...
 
reklama
Syn mojej znajomej konczy w czerwcu 5 lat i mowi tylko mama:szok:Reszte pokazuje lub "probuje mowic po swojemu"
Co prawda ma czesciowy niedosluch ale slyszy i rozumie co sie do niego mowi

Ja uwazam ze nie masz czym sie martwic:tak:Moje tez mowia duuuzo mniej niz Dominik w Ich wieku
 
kinga - za kilka tygodni bedziesz pewnie na bilansie dwulatka i bedziesz mogla pogadac z lekarka, ale pewnie tez ci powie, ze nie ma regul - jedne nadaja przez caly dzien, a drugie sa bardziej milczace (do czasu :-D).
Nie martw sie na zapas :tak:
 
Do góry