reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co nas niepokoi - wstrętne choróbska, lęk separacyjny i in.

No może podobny ale wydaje mi się że nie do końca - niech w chorobach będzie o chorobach - tutaj można pisać o różnych rzeczach, niekoniecznie o chorobach... Zobaczymy w praniu czy wątek się utrzyma po prostu :)

Hania też robiła ciemnozielone kupki na mieszance ale nie miałam pojęcia czemu. Skoro mówisz że to żelazo - możliwe.

Aletko możesz od razu poprawić "niepokoi" ;))



Pzdr

Agnieszka
 
reklama
Jeśli mała się dobrze się rozwija, przebudza się, jest wtedy przytomna i kontaktowa, przybiera na wadze to ja bym się nie martwiła

Agnieszka
 
dziękuje za szystkie odpowiedzi....co do przesypiania całej nocy...ja zastosowałam taka technike...córcia spi w dzien tak do ok 18-stej...19-stej...pożniej do 9-tej zajmuje ją różnymi zabawami potem karmienie...ok.21:30 jest kąpilek ok 20 min ubieranie..wyciszenie...i znowu cyc...wtedy mocno zasypia i spi do ok 5 rano...polecam sprobujcie ...juz 5 dobew ten sposob przesypia...
 
Przetestowaliśmy późne kąpanie jak byliśmy u teściów (mały zasnął o 23), rzeczywiście spał do 5, ale co z tego jak my nie mamy dla siebie czasu i w rezultacie kładziemy się spać o 1-2.
Dla mnie najlepiej, jakby mały budził się o 4 i o 9 :-) co sie mu raz zdarzyło jak był kapany po 20 i zasnął po karmieniu koło 21.
 
moja zuzia choćby nie wiadomo co, to zaśnie najwcześniej od 21 do 22.30 ( w skrajnych sytuacjach) - 23.00 i śpi do 3,dlatego kąpiel mamy między 20.15 a 20.30 - ale od 2 dni śpi do 5:)))))))))))))))))))))))))))
 
Kubuś był kąpany ok 21-22 i spal do 2 a potem ok 4-5 jadl a od kilku dni sam sie dopomina o kąpiel o 20 bo jest marudny a mimo to godziny pobudek sie nie zmieniły:-) czasem nawet ra:-)z tylko sie budzi, po jedzonku odbekujemy zmiana boczka i spi, oczywiscie czasem i zmiana pamputka jesli sytuacja tego wymaga:tak:
 
reklama
Aga- dzięki, też się cieszę, że tak jest i życzę sobie nadal takich długich snów u mojej żabci, dzisiaj spała do 4:25, czyli blisko 5.:-)
 
Do góry