reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co nas niepokoi - wstrętne choróbska, lęk separacyjny i in.

sandra5

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Lipiec 2007
Postów
30
hej...Moja córcia Laura urodziła sie 22 maja..i mam sprawe ktora mnie niepokoi...a mianowicie boje sie ze ona za długo spi..np.dzisiaj przespała całą noc...zjadła chwile pogaworzyła i poszła spac dalej...czy to normalnie ze ona całymi dniami spi/?/? oczywiscie sa dni ze troszke dłuzej nie spi..ale z regóły jest strasznym spiszkiem..prosze o pomoc
 
reklama
myśle że najlepiej bylo by udac sie do lekarza jesli tak bardzo cie to niepokoi na profilaktyczne zbadanie maluszka napewno bardziej cie do uspokoji niz jakie kolwiek nasze opinie, uwazam ze dzieci są różne moze twoja kruszynka sie najada i poprostu potrzebuje tyle snu
 
hej dziewczyny założyłam ten wątek bo tak naprawde niemamy takiego w którym mogłybyśmy dyskutować na tematy niepokojące nas u maluchów np. krótkiego lub za długiego snu, kupek, odparzeń, potówek, ciemieniuszki itd itd

Rozpocznę ten watek zapytaniem do mam które karmia bądz dokarmiają sztucznie dzidzie poniewaz odkąd mój mały je leczko nan ha1 zauwazylam ze robi o wiele ciemniejsza zielona kupke wyczytalam ze ma na to wplyw żelazo a te własnie mleko jest wzbogacone w żelazo ale czekam na wasze opinie, bo niema jak to rady ciotek BB :-):-)
 
Dzieci tak mają, że jedne śpią 20 godzin na dobę a inne tylko 13 (mój chyba zalicza się do tych drugich) A jak ją sandra karmisz? Bo jak dajesz jej na noc butelkę, to może ci długo spać. A budzi się bardzo głodna? Bo jak mój synek pośpi 6 godzin, to się rzuca na cyca i nie daje się przebrać :-)
 
tez uwazam, ze to normalne. niektore przesypiaja 20 godzin i jest ok. widocznie tyle potrzebuje. a czy męcysz ja jakos? tzn. powodujesz zeby radośnie fikała, gugała, słuchała, rozglądała sie? 30 minut takiej aktywnosci dziecka bardzo wymęcza i wteyd widac jak juz ziewa, oczka robia sie czerwone wokol i marudzi.
 
karmie oczywiscie piersią...oczywiscie poswięcamy zasna zajmowanie czyms co'męczy" .mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku bo jak by sie cos działo to CHYBA by płakała...no i je też ładnie...dziękuje za odpowiedzi:-)
 
Dziecko nie zawsze płacze, gdy coś mu dolega. No ale to nie znaczy, że Twojej córci coś jest. Może to taki typ, ale lepiej wspomnij o tym lekarzowi - po co masz się niepotrzebnie martwić.

No i zapraszamy na nasze forum :-)
 
reklama
niektóre dzieci tak mają, jeżeli przybiera ładnie na wadze, je i nie masz więcej problemów to masz aniołka :-);-)
 
Do góry