reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego i smacznego/niesmacznego w sklepach?

A moi synowie lubieją zamiast ciastek przegryzać suche płatki śniadaniowe, np: Kangus, Ciniminis lub Cookie Crips.
 
reklama
Mój Filip też zajada płatki śniadaniowe na sucho, przeważnie na deser po śniadaniu typu kanapki lub serek. Oczywiście ciniminis są super, ale nie pogardzi też zwykłymi płatkami kukurydzianymi, zbożowymi kuleczkami z czekoladą czy kółeczkami miodowymi. Ostatnio dałam mu nawet spróbować płatki Fitness i bardzo mu smakowały (mi też). Traktujemy te płatki jako przekąskę, chyba lepsze to niż cukierki czy ciastka, no nie?

pozdrawiam
nikita
 
Polecam nowe płatki Choco Minis. To jest to samo co Cini Minis tylko, że czekoladowe. Wczoraj jadłam z dziećmi i bardzo nam smakowało. :)
 
Ja sama kiedyś zjadłam paczkę 500 g płatków kukurydzianych z miodem i orzeszkami ;D

Agnexx - u mnie jeszcze nie ma tego specjału, ale to mąż ostatnio zakupy robi, ale muszę się zacząć sama wybierać, bo te zakupy na pięć powrotów robi ;D
 
reklama
Ja za kangusem akurat nie przepadam, są dla mnie zbyt mdłe, ale moje ulubione z miodem i orzeszkami nie lepsze ;D
 
Do góry