reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego i smacznego/niesmacznego w sklepach?

reklama
Izzabela, jak masz 1,5kg do przodu, to objadaj się do woli... ;) w końcu lepiej płatkami, które mają witaminy i wapń, niż ciastkami. ;D
 
Macie coś nowego w sklepach?

Bo ja zachęcona jedną z reklam postawiłam mamie argument, kupiła mi serek w plasterkach Gouda Hohlanda z wielootwarciowym zamykaniem. Jest pyszny, nie smakuje tak :"sztucznie". Oczywiście jak byłam w polsce...
 
Do przegryzania oprócz chlebka Wasa polecam też okrągłe wafle ryżowe - są o różnych smakach, dla dzieci nadają się oczywiście te naturalne. Filip bardzo lubi.
Ostatnio zapodałam mu Kubusia playa - efekt był piorunujący, a to z powodu kolorowej butelki z zamknięciem. Kupiłam my ten napój żeby uczył się pić z czegoś z większą dziurą niż nasz kubek treningowy. No i młody oszalał na punkcie ten butelki (sok też mu smakował, ale wyraźnie butelka była wielką atrakcją). Wypił od razu połowę (a jest w niej 400ml), a potem bawił się w zamykanie i otwieranie butelki, po czym wypił jeszcze trochę.... musiałam mu zabrać, bo bałam się ,że pęknie. Polecam mamom, które narzekają, że ich dzieci za mało piją ;)

pozdrawiam
nikita
 
Ja sobie kupuję wafle ryżowe i smaruję Nutellą albo kremem czekoladowym, naprawdę dobre. Tylko kaloryczne i z deczka słodkie :D
 
reklama
Moją ulubioną ciążową przekąską były Bake Rolls, grzaneczki smakowe. Najbardziej smakowały mi czosnkowe, ale po nich zgaga piekła strasznie. Na szczęście po ciąży zgaga łapie mnie rzadko i czasem pogryzam sobie jeszcze...nie są aż tak kaloryczne jak chipsy a w smaku duuuużo smaczniejsze ;D
 
Do góry