reklama

Co nowego w buteleczce i w miseczce...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2007' rozpoczęty przez lil kate, 14 Maj 2007.

1. lil kate

lil kate Mama lutowa'07 Fan(ka)

Zaczynam nowy watek na temat rozszerzania diety. Powoli wszystkie dzieciaczki beda jadac cos owego wiec przyda sie miejsce na wymiane wrazen:tak:

2. lil kate

lil kate Mama lutowa'07 Fan(ka)

jak na razie Makrela pije soczek jablkwy przecierowy i jabluszko ze sloiczka:tak:

awczoraj kupilam "mleko i owoce", czyli gotowe mleko modyfikowane w kartoniku z dodatkiem jablek i bananow (od 5 miesiaca) i "misiowy sad" czyli mus z jablek i bananow z dodatkiem mleka modyfikowanego. Poza tym przymierzam sie do podania kaszki bananowej na mleku modyfikowanym (Miśka mnie zachecila)

3. reklama
  4. Miśka 5

Miśka 5 Mamy lutowe'07

Wiktoria zaczęła od skrobanego jabłuszka, bardzo jej smakuje. drugi smakołyk to kaszka bananowo - brzoskwiniowa. Dowody umieściłam w galerii zdjęć.

5. martula25

martula25 Mama Tośki-mamy lutowe'07

No własnie fajnie że taki temat powstał, bo ja juz rozmyslam jak tu rozpocząć wprowadzanie nowych smaków. narazie jeszcze czekam aż wysypka po białku zniknie...
    I jak to jest??Najpierw podaje się soczek- np jabłkowy a dopiero jabłuszko utarte czy tam ze słoiczka??
    Jak Wy robicie?? I ile tego soczku??I na łyżeczce??:confused:

6. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

Ja dziś małej dałam sok bobovita jabłkowy z koprem włoskim i rumiankiem :tak: ale małej coś nie smakuje wypiła tylko 10ml i wypycha butlę językiem :tak: i się krzywi :-D chyba mleczko mamy lepsze ;-)

7. Miśka 5

Miśka 5 Mamy lutowe'07

Wiktoria też herbatek nie chciała przez smoczek. Podejrzewam, ze z sokami będzie podobnie, dlatego jabłuszko i kaszkę podaję jej łyżeczką. I to się w jej przypadku sprawdza:-)

8. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

Herbatki to ona pije z butli raz po raz z kopru włoskiego i rumianku :tak: ale soczku nie chce ;-)

9. Miśka 5

Miśka 5 Mamy lutowe'07

Na początek 10 ml to i tak wystarczajaco. A w ogóle soki powinno się rozcieńczać pół na pół z wodą dla takich bąbelków. :tak:

10. reklama
  11. Kasiad

Kasiad Mamy lutowe'07 Fan(ka)

Ja co prawda jeszcze wstrzymuję się z podawaniem innego żarełka niż moje mleczko, ale codziennie podaję Oliwce od kilku dni herbatkę w niekapku aventu, dosłownie 30-50 ml, żeby nie zapomniała jak się z niego pije. Miałam do tej pory koperkową, ale dziś kupiłam jabłkową z melisą Hippa i bardzo jej smakowała. Ale wyczytałam, że jest w niej i glukoza i cukier. Czy Wasze herbatki też mają cukier :confused:

12. Oliwieczka

Oliwieczka Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)

Kasiad Herbatka z Hippa nie zawiera cukru, dzis Zosia próbowała troszke jabłuszka chyba jej smakowało :-) a tak w ogóle to Zosia je i z butelki i z piersi i jak na razie sie nie buntuje:-D

Poleć forum