reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego w buteleczce i w miseczce...

reklama
Rozalko bardzo się cieszę, że Kubusiowi i Hani nic nie szkodzi i wszyscy możecie wszystko zjadać:tak:

Rosmerta
oby i u Was to wszystko się skończyło i Hubek mógł jeść te na razie niedozwolone mu rzeczy:tak:
 
No i prawie cały watek przeczytany,he,he.

Kuba wsuwa wszystko juz,Hania,no niestety i ja nie omineła alergia,w wersji lekkiej,ale ma krosteczki na buzce wokół ust ,które nie chca zejśc,troche slina je podrażnia.Miała tez suche placki na ciele(jak pofolgowałam sobie z jedzonkiem,czekolada i te inne słodkosci),ale juz zeszły prawie.
 
no ale już jesteś w tym temacie jak ryba w wodzie to pewnie będziesz wiedziała jak szybko i skutecznie wszystkiemu zaradzić a zwłaszcza u dziewczynki bo wiadomo małą dama chce być cudowna.
 
Rozalko, swietnie ze Kuba wszystko juz je. Mysle tez, ze to dobrze ze Hania, jesli juz ma alergie, to nie jest tak silna jak u Kubusia. A co do plam na ciele - ja sama przesadzilam z czekolada(chyba) i na twarzy mam swedzoca plame i nie moge sobie z nia poradzic.
 
Do góry