reklama

co o tym myślec???!!??

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Elżbietka, 22 Styczeń 2006.

1. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

2. żużaczek

żużaczek Gość

najbardziej zdroworozsadkowe wypowiedzi zdaja się być na ostatniej stronie.
    cytuję "Mamy XXI wiek a osobniki pokroju "Kasi" eksperymentują na swoich dzieciach, bo "zielarz-znachor" ma cudowną wiedzę o "żyjątkach"
    wychodzących przez skórę. Bosh, czy co niektórzy nigdy biologii nie mieli? I nie są to żadne lamblie- widoczne tylko pod
    mikroskopem ani włosogłówki (wielkość mierzona w centymetrach) nadobna "inteligencjo" tegoż forum. Jeden wielki LOL z autorki
    tegoż tematu i innych pań stosujących "znachorskie" recepty.

Ja osobiscie jestem za tym, ze jest to zanieczyszczenie porów. Od dawna robie sobie taka maseczke oczyszczająca z miodu i maki i nigdy nie myslalam, ze to jakies robaki tylko martwy naskórek.
    Poza tym , jesli by naaaaet jakims cudem były to jakies kosmiczne robale lub plazma z kosmosu to przeciez dochodząc do skóry mogły by uszkodzic jakies wazne nazady i tu mamy sie nie boją??

3. reklama
  4. hogata

hogata czerwcowe mamy 2005

tu przepraszam bo bede łamać przykazanie...

jezus , mario najswietsza, boze świety.....o czym ci ludzie piszą!!!!! Ciarki mnie przeszły, niedobrze mi i wogóle to jakiś kosmos???!!!! Czy to możliwe. Jedna dziewczyna cała rodzine wykąpała i z kazdego cos tam wyłaziło. Kąpiele trwały ponad godziene. Nie moge juz. Co to jest. W zadne tam robaki nie wierze bo bez przesady. Moze ta maź tak obkleja ze potem zmyć sie tego nie da.

Ja chce o tymm jaknajszybciej zapomnieć. Fuj.....bleee....sorki ale normalnie nie moge.

5. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

KOSMICI... :p ;)

6. żużaczek

żużaczek Gość

przeciez pisałam :pLAZMA Z KOSMOSU ;)

Poleć forum