reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co o tym myślicie? Nie wiem jak to odczytać , test robiony rano, czy wy też widzicie tam cień drugiej kreski

reklama
Mam zamiar iść na betę jutro

Nie lepiej ci poczekac do terminu planowanej miesiaczki i zrobic bete? Wtedy wynik bedzie wiarygodny. Teraz moze byc za wczesnie i jutro bedziesz zadawac pytania, czy na pewno negatywna beta 5 dni przed miesiaczka wyklucza ciaze... Niestety, ale tu trzeba troche cierpliwosci i czasu.
 
Nie lepiej ci poczekac do terminu planowanej miesiaczki i zrobic bete? Wtedy wynik bedzie wiarygodny. Teraz moze byc za wczesnie i jutro bedziesz zadawac pytania, czy na pewno negatywna beta 5 dni przed miesiaczka wyklucza ciaze... Niestety, ale tu trzeba troche cierpliwosci i czasu.
Dlaczego chciałam się zapytać , możliwe że za bardzo się nakręcam , dziękuje bardzo za radę
 
Poczekaj parę dni.
Chociaż ten weekend.
Jeśli na teście widzisz druga kreskę ( której ja kompletnie nie widzę ), to w poniedziałek.kreska powinna zrobić się nieco bardziej wyraźniejsza a i poziom bety wzrośnie.
I tak jak dziewczyny pisały - wynik jutro wyjdzie bardzo niski i będziesz mieć i tak jeden wielki znak zapytania, a przez te 2 dni niech podrośnie- jeśli tam jest.
 
Poczekaj parę dni.
Chociaż ten weekend.
Jeśli na teście widzisz druga kreskę ( której ja kompletnie nie widzę ), to w poniedziałek.kreska powinna zrobić się nieco bardziej wyraźniejsza a i poziom bety wzrośnie.
I tak jak dziewczyny pisały - wynik jutro wyjdzie bardzo niski i będziesz mieć i tak jeden wielki znak zapytania, a przez te 2 dni niech podrośnie- jeśli tam jest.
Tutaj zrobiłam jeszcze z filtrami ale nie wiem czy zauważysz , bo możliwe że za bardzo się nakręciłam i może mi się tylko wydawać
 
Filtrów się nie stosuje.
Kreska ma być po prostu widoczna gołym okiem bez filtrów czy patrzenia pod światło.

Może to kąt patrzenia albo kwestia oświetlenia ekranu bo jest środek nocy jakby nie było, skoro są tu osoby które tę kreskę widzą.

Także nic tylko cierpliwości teraz 😉
 
Filtrów się nie stosuje.
Kreska ma być po prostu widoczna gołym okiem bez filtrów czy patrzenia pod światło.

Może to kąt patrzenia albo kwestia oświetlenia ekranu bo jest środek nocy jakby nie było, skoro są tu osoby które tę kreskę widzą.

Także nic tylko cierpliwości teraz 😉
Postaram się poczekać do czwartku z kolejnym testem, wtedy mam też mam mieć miesiączkę
 
reklama
Tutaj zrobiłam jeszcze z filtrami ale nie wiem czy zauważysz , bo możliwe że za bardzo się nakręciłam i może mi się tylko wydawać
To bez sensu się doszukiwać drugiej kreski .. bo później może być niezłe rozczarowanie 🤷‍♀️ Poczekaj trochę, być cierpliwa i za pare dni powtórz test.
 
Do góry