reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co o tym myślicie? Nie wiem jak to odczytać , test robiony rano, czy wy też widzicie tam cień drugiej kreski

reklama
Właśnie zastanawiam się kiedy najlepiej iść na betę
badanie laboratoryjne jest czułe, a obecność hormonu ciążowego można wykryć już na początku 2 tygodnia po owulacji i zapłodnieniu. Można spotkać się z opinią, że jest wykrywalny już po 48 godzinach od implantacji. Jednocześnie trzeba wziąć pod uwagę, że implantacja zarodka następuje dopiero po upływie pewnego czasu od zapłodnienia.
 
W ciąży z synem pierwszy test czarno-biały cień cienia- nawet ja zdjęciu nie widać robiony 29grudnia 2018 wieczorem .Drugie zdjęcie testy robione 30grudnia również wieczorem. Miesiączkę wtedy miałam 02.12.2018 czyli test robiony 27 i 28 dnia cyklu (cykle 31dni)
Zrob z porannego siusiu jak ciąża to będzie już znacznie ciemniejsza kreska jutro :)
 

Załączniki

  • IMG_4863.jpeg
    IMG_4863.jpeg
    56,1 KB · Wyświetleń: 73
  • IMG_4862.jpeg
    IMG_4862.jpeg
    44,3 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Testy owulacyjne robi się do pierwszego pozytywnego, później nie ma to sensu. 17.08. miałaś pozytywny test? Jeśli tak, to owulacja była w następnym dniu lub kolejnym. Licząc, że owulacja była 18.08. implantacja może odbyć się między 24. a 30.08. Plus dwa dni na wytworzenie się bety.
 
Do góry