reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co o tym myślicie? Nie wiem jak to odczytać , test robiony rano, czy wy też widzicie tam cień drugiej kreski

reklama
Odpowiedź da Ci beta. Jeśli są tam kreski, beta będzie dodatnia, jeśli wyjdzie ujemna, to jeszcze trochę czasu masz i sytuacja może się odmienić.
 
reklama
Wczoraj wieczorem zrobiłam pierwszy test też innej firmy i na nim na początku nie było widać tej kreski dopiero po 5/7 minutach pokazała się taka delikatna widoczna pod światłem
To może być również fabryczna.. niestety ale często testy robią sobie żarty 🫤 nie ma co się nastawiać i za dużo myśleć bo zwariujesz. Odczekaj trochę.. do miesiączki masz jeszcze trochę czasu
 
Do góry