reklama

co o tym myślicie? (śmieszne, czy oburzające?)

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez tatianka1, 5 Wrzesień 2011.

1. tatianka1

tatianka1 Zaciekawiona BB

niedawno wybrałam się przy okazji wakacji ze swoim synkiem Stasiem (ma 5 latek) do stolicy. spacerując po centrum natknęliśmy się na szokujący plakat 'od września dajemy za darmo' z narysowaną kobitą pod spodem... zbulwersowałam się. kompletnie nie wiedziałam o co chodzi, ale pomyślałam, że to znowu jednoznaczne potraktowanie płci pięknej. i jeszcze do tego akurat miałam przy sobie dziecko, które na szczęście nie zapytało się wtedy o co chodzi. byłam zniesmaczona!:angry:
    tymczasem okazało się, że całkiem sprytnie firma multimedia (nie słyszałam o niej wcześniej) zareklamowała swoją promocyjną ofertę :-D. tamten plakat jest jakby wycinkiem całości, gdzie kobieta ma już pokazaną twarz i wiadomo, że chodzi o internet za darmo :-)
    rozśmieszyła mnie moja pierwsza reakcja.
    a jaki jest Wasz stosunek do tego typu reklam?

2. stop&stare

stop&stare Zaciekawiona BB

Hej,
    Nie można przecież brać wszystkiego tak do siebie! Zwłaszcza kiedy nie bardzo wiemy o co chodzi.
    Przeczytałam w internecie artykuł o całej kampanii reklamowej i jest całkiem dobrze pomyślana. Jak dla mnie nie ma w niej niczego strasznego, jest tylko lekka doza humoru. Może nie jest to humor najwyższych lotów, ale mimo wszystko uśmiechnęłam się kiedy zobaczyłam już całość plakatu, a nie tylko wycinek, o którym napisałaś. Dobry pomysł, jestem na tak!

3. reklama
  4. umi2

umi2 Fanka BB :)

Był niedawno założony temata, odnoszący sie własnie do tej reklamy

5. tatianka1

ah, przepraszam!
    czytałam o akcji, ale nie wiedziałam, że to o tę chodzi:-D

6. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Tatianka, zerknę na tą reklamę z ciekawości. Jeszcze jej nie widziałam. Takie mamy czasy i reklamy są jakie są. Zresztą reklama jest dźwignią handlu :tak:. Teraz sprzedaje sexualność się dobrze sprzedaje marketingowcy, to wykorzystują ;-)

7. tatianka1

masz rację! dzisiaj reklamy 'z podtekstem' działają najlepiej! :-D
    tak jak właśnie reklama multimedia

8. gotable123

gotable123 Początkująca w BB

Hi Viewers,
    Customers interested in purchasing new restaurant chairs or restaurant tables are often pleasantly surprised to realize the vast amount of choices available in restaurant furniture. Restaurant furniture is designed in a vast array of themes, styles and colors. The variety available can make it a bit daunting for the customer to sort through the various options. This article covers many of the categories offered in restaurant chairs at Missouri Table and Chair and some brief information regarding each. For more details visit @ Commercial Wholesale Tables, Chairs, Barstools, Commercial Chairs, Restaurant Chairs, Commercial Tables, Restaurant Tables, Wholesale Outdoor Furniture. Commercial Outdoor Furniture, Commercial Patio Furniture, Restaurant Patio Furniture, Commercial
    [FONT=&quot] [/FONT]

9. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Na reklamy jest właściwe miejsce :wściekła/y: ads to the right place!!

10. reklama
  11. bajkowa

bajkowa Fanka BB :)

Wszystko super fajnie jedni reklamuja drudzy kupuja i wszyscy powinni być zadowoleni ale dlaczego zawsze kobitkę gdzies wcisną a facetów tak mało w reklamach no chyba że wchodzi do domu zasmarkany a kobietka juz leci hahahahaha ale badź co bądź pojechali równo i bez ogródek :-D

Poleć forum