reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co o tym myślicie?

Nie ma innej opcji niż poczekać do kolejnego USG. Beta niestety urosła mało a to nie jest dobry znak. Może to kwestia kilku dni aż pojawi się zarodek ale może być też niestety puste jajo ( sama miałam 2 razy - raz beta rosla jak szalona, za drugim razem niestety przyrosty były słabe). Na następnym USG powinien już być zarodek - czego Ci życzę.
Dziękuję! Puste jajo nie może być, ponieważ pojawił się pęcherzyk żółtkowy.
 
reklama
Dziękuję! Puste jajo nie może być, ponieważ pojawił się pęcherzyk żółtkowy.
Oczywiście, że może . Puste jajo to sytuacja gdy nie ma zarodka a nie ciałka żółtego. To sytuacja gdy nie wykszyslca się zarodek ( może być pustka albo samo ciałko żółte - wiem bo miał 2 razy puste jajo ,( raz pustka, raz samo ciałko żółte).
 
Oczywiście, że może . Puste jajo to sytuacja gdy nie ma zarodka a nie ciałka żółtego. To sytuacja gdy nie wykszyslca się zarodek ( może być pustka albo samo ciałko żółte - wiem bo miał 2 razy puste jajo ,( raz pustka, raz samo ciałko żółte).
Nie myl ciałka żółtego z pęcherzykiem zółtkowym. Jeżeli jest pęcherzyk to nie jest to puste jajo.
 
reklama
Mam wyniki dzisiejszej bety:
8.11 6t6d 10505
10.11 7d1d 10947 :(
Przykro mi, ale pewnie nic z tego nie będzie.:( Moja poprzednia ciąża zakończyła się dokładnie tak samo na etapie 6+4, nie było zarodka a pęcherzyk ciążowy wygladał mniej więcej 5 tc. Nie było zarodka, tylko ciałko żółte.
 
Do góry