reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO O TYM SĄDZICIE??? niesamowite zdjecie zrobione podczas operacji ciezarnej

Zdejcie Robi NIESAMOWITE wrazenie ... (wzruszajace)
To jest poprostu szok ze medycyna ma teraz takie mozliwosci ratowania zycia - a z drugiej strony ze ingerencja czlowieka w zycie jeste taka duza tez mnie przeraza :-[ - ale pozytywne wrazenia sa wieksze wiec zdjecie Podoba mi sie bardzo (pelen pozytyw)
 
reklama
ale się wzruszyłam normalnie szok czego medycyna teraz jest wstanie dokonać , najważniejsze że dzidzię uratowali
 
Zdjecie to naprawde cud nawet chyba tak ogromny jak cud poczecia i narodzin jestem w szoku tawk samo jak wszystkie z was
 
Jestem naprawdę w szoku! Pozostaje nam cieszyć się, że można pomóc, a czasem uratować życie nienarodzonego jeszcze dziecka. Wzruszające!
 
Ładne zdjęcie, ale na szyld walczących z aborcją to się nie nadaje... większość z nich ma tak ściśnięte rozumy, że nie zezwala na żadną ingerencję w życie płodu, a więc i na taką - ratującą życie operacje też.

A na szczęście lekarze nie mają podejścia "cudownego" tylko racjonalne i to dzięki temu potrafią zdziałać cuda :)
 
reklama
Do góry