reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co o tym sądzicie, proszę o rady.

Paula32

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2019
Postów
225
Hej dziewczyny

Mam problem, mianowicie ostatni okres miałam 17 maja, trwał normalnie 5 dni, ale że mam ostatnio bardzo krótkie cykle 22-23 dni to szybko zaczęły mi się dni płodne.
29 maja robiłam test owulacyjny i wyszła porządna krecha. Przytulanki były tego samego dnia, do końca, bez żadnego zabezpieczenia. Od tygodnia bolał mnie brzuch jak na @, dzisiaj zobaczyłam lekko zaróżowioną wydzielinę i póki co spokój, wkładka czysta. Robiłam wczoraj test i wyszedł negatywny. Zastanawiam się czy to może być implantacja? Chyba powinna być wcześniej. Nie wiem już sama co mam myśleć.
 
reklama
Trochę późno na implantacje (6-12 dni) - ale pozytywny test owu oznacza owu w ciągu do 36 godzin bodajże.

Zrób jutro z porannego moczu lub idź na betę.

A może rozkręca Ci się miesiączka?
 
No właśnie nie wiem, bo dzisiaj to jest 28 dzień cyklu, a ja nigdy nie miałam takiego cyklu. A nigdy nie miałam takiego różowego śluzu, tym bardziej tylko troszkę, a później cisza. Zawsze jak już mi się okres zaczynał to się rozkręcał w ciągu dnia. Jutro zrobię test
Trochę późno na implantacje (6-12 dni) - ale pozytywny test owu oznacza owu w ciągu do 36 godzin bodajże.

Zrób jutro z porannego moczu lub idź na betę.

A może rozkręca Ci się miesiączka?
 
Z cyklami różnie bywa tak po prawdzie. Ja zazwyczaj miałam cykl 28-30 dni, a zdarzyło mi się mieć cykl 41 dni. Mogło Ci się po prostu coś przesunąć :)
Zrobienie testu czy bety z krwi nie zaszkodzi, jednak jak robiłaś test wczoraj to ja bym poczekała jeszcze te 2-3dni z ponownym wykonaniem testu.
 
Przytulanki czyli rozumiem seks? Ja bym odczekała ze 2 dni i dopiero wtedy sprawdziła, możliwe ze to plamienie faktycznie jest rozkręcającym się okresem. Jeśli to implantacja to następny dzień będzie i tak trochę za wcześnie, żeby test z moczu mógł wykryć hcg.
 
A mnie bolal brzuch ciągle (jajniki) i testy owu pozytywne. Przed i po okresie. Nie dawało mi to spokoju. Poszlam do ginekologa. Na usg nie bylo śladu, ze miałam owulacje. To tak a propos tych testów właśnie.
 
A mnie bolal brzuch ciągle (jajniki) i testy owu pozytywne. Przed i po okresie. Nie dawało mi to spokoju. Poszlam do ginekologa. Na usg nie bylo śladu, ze miałam owulacje. To tak a propos tych testów właśnie.

A rozumiesz zasadę działania testów prawda? I ze ta wizyta i brak owulacji wciąż nie negują tych wyników testów?
 
Ja akurat wiedziałam,że mam owulację, nie dało się nie zauważyć i poczuć. Test tylko potwierdził dni płodne
 
reklama
Do góry