reklama

Co oprócz mleczka?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez Kasia Kucińska, 12 Sierpień 2006.

1. Kasia Kucińska

Kasia Kucińska Majowa Czerwcówka '06 :)

Jeszcze na to trochę za wcześnie, ale nieuchronnie zbliża się moment, kiedy nasze mleczko (lub mleczko z butelki) przestanie Maluszkom wystarczać. Są co prawda gotowe dania w słoiczkach, ale ja zamierzam raczej sama przygotowywać Martusi jedzonko. Mam nadzieję że nie tylko ja... :)
    W związku z tym pomyślałam sobie, że możemy tutaj wpisywać pomysły na dania dla naszych Maluszków. Ja idę na łatwiznę :) dostałam książkę kucharską dla niemowląt, jeśli któraś z Was chce, to piszcie (najlepiej wiadomość prywatna), chętnie się podzielę tą zdobyczą. A może ktoś ma inną?

2. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

Kasiu a możesz dać namiar na książkę? Autor(/tytuł/wydanie - coś co pozwoli ją znależć :)

3. reklama
  4. głuszek

głuszek www.ratujmaluchy.pl

właśnie

5. beata8422

beata8422 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

wiesz Kasiu też się nad tym zastanawiałam czytałam już trochę co i kiedy podawać ale to surowe produkty a żadnych dań jak możesz to podaj tytuł książki

6. Kasia Kucińska

Ojjj, nieprecyzyjnie się wyraziłam :) bo ja tą książkę mam na kompie i mogę wysłać mailem.

7. beata8422

to ja CIę bardzo proszę o nią

8. Kasia Kucińska

właśnie wysłałam :)

9. magdaomar

magdaomar Zaciekawiona BB

tez bardzo prosze ;) nie mam dzidziusia jeszcze ale starania sa w toku wiec sie przyda.Z gory dziekuje

10. reklama
  11. beata8422

dzięki Kasia dostałam ale nie mogę odczytac wyświetla mi się że bład połączenia z serwerem ale inne mogę odczytać może spróbuje później

12. Kasia Kucińska

Beata, jak pierwszy raz otwierałam, to też pojawił się jakiś błąd, ale po dłuższej chwili w końcu się otworzyło, a teraz już otwiera się normalnie.

Poleć forum