reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co pije Wasze dziecko?

reklama
ja staram się dawać raczej zdrowe rzeczy więc żadnych gazowanych nie ma mowy. najczęściej gotuję wodę z kranu - jest tak samo dobra jak te wszystkie źródlane a o ile tańsza, zalewam nią np. jakąś herbatkę owocową albo soczek:)
 
maminka_k u mnie też nie ma mowy o napojach gazowanych i często robię tak jak ty do przegotowanej wody dodaje np sok malinowy
 
mój synek tez pije wszystko ,najchętniej wodę smakową i herbatę z cytrynką, gazowane czasem też ale to minimalną ilośc jak sie odkręca butelke i poczuje bąbelki to zaraz ucieka i już nie chce pić:)
 
moja córcia pije nachętniej wodę smakową którą staram się jej ograniczać, poza tym wodę czasem gazowana ,wodę z sokiem najczęscie malinowym, soki owocowe- jej ulubionym jest tymbark wiśnia-jabłko. zdarza się że dam jej troszkę fanty czy coli ale oczywiscie bez przesady i nie często po prostu chcę żeby znała smaki.
i uwielbia mleko ,potrafi wypić 2-3 szkl dziennie.
 
Mój synek piję wszystko :) a ma 19 miesięcy, począwszy od mleka,soki,herbatki :) wody to jeszcze mu za specjalnie nie dawałam
 
Co dajecie dzieciom do picia? i co piją chętnie?

Zawsze najlepsza jest woda mineralna. Jeśli dziecko będzie piło ją od początku, wówczas przyzwyczai się i będzie uważało taki napój za całkiem naturalny. Kiedy spróbuje słodkich herbatek i napojów, zacznie domagać się ich coraz częściej, ze względu na słodki smak. 
 
reklama
Do góry