reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co po macierzyńskim?

lucyper

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Październik 2008
Postów
122
Miasto
Warszawa
Ja też już niestety wróciłam do pracy. Ja pracuję co drugi dzień po 12 godzin a mąż też ma zmiany ale różne więc pod moją nieobecność mąż się zajmuje Tosią i sobie dobrze radzi, nie dzwoni do mnie a ja się denerwuję bo nie wiem co u nich słychać jak jestem w pracy:-) ale nie chę co chwila wydzwaniać więc się powstrzymuję. Mała mnie widzi tuż przed spankiem o 20 ale naszczęście cały drugi dzień jesteśmy razem:-) Tosia znosi to bardzo dobrze tylko ze mną gorzej bo tęsknię za małą.

A okres macierzyńskiego to rzeczywiście wymyślił chyba jakiś anty dzidziusiowy:no:
 
reklama

Aga19790109

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Październik 2008
Postów
155
Miasto
Rudki
Ja pracuję od 2 dni i strasznie tęsknię za Zuzanką. Kurna te czasy są tak chore a nasi politycy tak porypani,że musimy wracać do pracy bardzo szybko a to cholernie nie ludzkie:((((((
 
Do góry