reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co po stwierdzeniu pustego jaja?

reklama
Dziękuję.
Mogę zapytać ile czasu po krwawiłas? I kiedy dostałaś miesiączki po?
Każda z nas pewnie ten czas "po " przechodzi indywidualnie … u mnie plamienie trwało jakieś 5 -6 dni . Po 4 tyg miałam okres przez 5 dni ale mega słaby . Za to następny był mega mega obfity przez pierwsze 2 dni potem już lżej .
Trzymaj się ♥️
 
reklama
Cykl nieregularny, więc podaję kiedy bylo zapłodnienie - 24 grudnia lub 31 grudnia.
18 stycznia pęcherzyk niespełna 6mm- wtedy określił wiek ciąży na 5tydzień.
Dziś, dwa tyg później puste jajo.
Lekarz kazał przyjść w poniedziałek na kolejne usg potwierdzające, ale powiedział wprost , że nie ma nadziei, bo w tym tyg powinno już cokolwiek być, a nie ma żadnych struktur płodu, ani ciałka żółtego.
Dla formalności usg w poniedziałek.
Czego mam się spodziewać? Co się dzieje w momencie faktycznego potwierdzenia pustego jaja? Czy zawsze jest skierowanie do szpitala na zabieg ( o ile nie zacznę krwawić sama )? Jeśli tak, to kiedy jest skierowanie na zabieg? Ile czasu trwa hospitalizacja? Na co mam się przygotować?

U mnie lekarz w 8 tygodniu stwierdził, że noszę puste jajo płodowe. Powiedział żeby czekać na poronienie samoistne 10 dni, jak nie nastąpi to przyjść po skierowanie na łyżeczkowanie. Tak więc poroniłam po 9 dniach w domu, pojechałam do szpitala na drugi dzień zrobili mi zabieg łyżeczkowania. Zabieg był pod znieczuleniem ogólnym, trwał 10 minut, tego samego dnia wróciłam do domu
 
reklama
Do góry