reklama

co pod choinkę?

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez supcia, 22 Grudzień 2011.

1. supcia

supcia Zaciekawiona BB

sluchajcie temat walkowany juz 100 razy ale zawsze ten sam problem. co na prezent, tym razem szukam czegos dla siostry (urodzila niedawno) i 5 letniej chrzesnicy. reszte mam juz pozalatwiana ;)

2. mama.mi

mama.mi Zaciekawiona BB

dla siostry cos dla niej np. kosmetyk, ksiazke, auddiobook, ale ja bym tez dodala jakis skromny podarek dla nowonarodzonego typu kocyk np z womar

3. reklama
  4. martaik

martaik Fanka BB :)

a moze talon na jakis zabieg kosmetyczny, moze być juz nawet za 30zł, np na jakąś maseczke i oczywiscie zagwarantowanie opieki dla maluszka na czas pobytu u kosmetyczki:) taki prezent to szansa dla mlodej mamy aby zrobic cos dla siebie:)

5. martaik

martaik Fanka BB :)

fajnym prezentem dla 5-letniej dziewczynki mogą byc farby do malowania palcami, dzieci maja przy tym zawsze mnostwo zabawy:) farby takie mozna kupic niemal w kazdy sklepie z zabawkami i artykułami papierniczymi

6. hugh

hugh Zaciekawiona BB

a dla chrzesnicy proponuje jakas gre edukacyjna, "Bystre oczko" albo inne ukladanki dla 5 latkow
    wesolych swiat! :)

7. EEnil

EEnil Gość

Dla siostry zestaw kosmetyków do domowego spa a małej ciastolinę,lalkę,grę...dla maluch jakiś fajny bodziak:)

8. supcia

supcia Zaciekawiona BB

dzieki za pomysly, kupilam kocyk i gre i bardzo sie podobaly wszystkim :)

9. mamutek62

mamutek62 Początkująca w BB

Święta tuż, tuż i znów trzeba czegoś szukać :p aż mi się Kevin Sam w DOmu przypomniał :D
    Co myślicie o takich koszulkach dla każdego z rodzinki?

10. reklama

Poleć forum