reklama

co pod choinkę?

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez supcia, 22 Grudzień 2011.

1. supcia

supcia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    sluchajcie temat walkowany juz 100 razy ale zawsze ten sam problem. co na prezent, tym razem szukam czegos dla siostry (urodzila niedawno) i 5 letniej chrzesnicy. reszte mam juz pozalatwiana ;)

2. mama.mi

mama.mi Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dla siostry cos dla niej np. kosmetyk, ksiazke, auddiobook, ale ja bym tez dodala jakis skromny podarek dla nowonarodzonego typu kocyk np z womar

3. reklama
  4. martaik

martaik Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a moze talon na jakis zabieg kosmetyczny, moze być juz nawet za 30zł, np na jakąś maseczke i oczywiscie zagwarantowanie opieki dla maluszka na czas pobytu u kosmetyczki:) taki prezent to szansa dla mlodej mamy aby zrobic cos dla siebie:)

5. martaik

martaik Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    fajnym prezentem dla 5-letniej dziewczynki mogą byc farby do malowania palcami, dzieci maja przy tym zawsze mnostwo zabawy:) farby takie mozna kupic niemal w kazdy sklepie z zabawkami i artykułami papierniczymi

6. hugh

hugh Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a dla chrzesnicy proponuje jakas gre edukacyjna, "Bystre oczko" albo inne ukladanki dla 5 latkow
    wesolych swiat! :)

7. EEnil

EEnil Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dla siostry zestaw kosmetyków do domowego spa a małej ciastolinę,lalkę,grę...dla maluch jakiś fajny bodziak:)

8. supcia

supcia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dzieki za pomysly, kupilam kocyk i gre i bardzo sie podobaly wszystkim :)

9. mamutek62

mamutek62

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Święta tuż, tuż i znów trzeba czegoś szukać :p aż mi się Kevin Sam w DOmu przypomniał :D
    Co myślicie o takich koszulkach dla każdego z rodzinki?

10. reklama

Poleć forum