reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co pod choinkę?

supcia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Sierpień 2010
Postów
18
sluchajcie temat walkowany juz 100 razy ale zawsze ten sam problem. co na prezent, tym razem szukam czegos dla siostry (urodzila niedawno) i 5 letniej chrzesnicy. reszte mam juz pozalatwiana ;)
 
reklama
dla siostry cos dla niej np. kosmetyk, ksiazke, auddiobook, ale ja bym tez dodala jakis skromny podarek dla nowonarodzonego typu kocyk np z womar
 
a moze talon na jakis zabieg kosmetyczny, moze być juz nawet za 30zł, np na jakąś maseczke i oczywiscie zagwarantowanie opieki dla maluszka na czas pobytu u kosmetyczki:) taki prezent to szansa dla mlodej mamy aby zrobic cos dla siebie:)
 
fajnym prezentem dla 5-letniej dziewczynki mogą byc farby do malowania palcami, dzieci maja przy tym zawsze mnostwo zabawy:) farby takie mozna kupic niemal w kazdy sklepie z zabawkami i artykułami papierniczymi
 
a dla chrzesnicy proponuje jakas gre edukacyjna, "Bystre oczko" albo inne ukladanki dla 5 latkow
wesolych swiat! :)
 
Święta tuż, tuż i znów trzeba czegoś szukać :p aż mi się Kevin Sam w DOmu przypomniał :D
Co myślicie o takich koszulkach dla każdego z rodzinki?

 
reklama
Długopis 3d dostanie w przedszkolu ja prezent, ogólnie zażyczyła sobie hulajnogę dla dorosłych, nie elektryczne tylko zwykła na większych kołach, nową pościel z lol suprise, ogólnie to już taki wiek kiedy dziecko samo mówi co chciałoby dostać. Grę do góry nogami chyba z epee, pluszowy kucyk do samodzielnego ozdobienia farbami, które idzie sprać i na nowo ozdabiać, zestaw koralików do robienia bransoletek. I książki zdecydowanie numerem jeden wśród świątecznych życzeń ale rodzina ogromna, także od każdego dostanie coś. Fajnym uniwersalnym prezentem będą na pewno klocki Link do: Księgarnia MATFEL z dobrą i tanią książką
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry