reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co podać na ząbkowanie

Marynia88

Moderator
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
8 273
Miasto
Piotrków Trybunalski
Witam Mamusie i Tatusie mam pytanko co mam kupić by ulżyć synkowi w ząbkowaniu? Dwie dolne jedynki już są i nie było z nimi problemu ale teraz górne szykują się do wyrżnięcia i problemik już jest. Synek nie gorączkuje ale jest bardzo niespokojny pcha wszystko do buźki i widać że coś go tam boli i ogromnie wkurza. Ma też lekkie rozwolnienie. Jak mogę Mu pomóc? Co polecacie?
 
reklama
Czyli co? Ta Camilla (chyba tak to się pisze)? Czy jakieś inne specyfiki?
Tak dokładnie. Albo ta żółta fioleczka ze zdjęcia. Plus możesz spróbować z gryzakami zimnymi. U mojej córki nic innego nie skutkowało niestety.
D4B3EE95-74CB-4199-AD3F-68F1F3FBFFC9.jpeg
 
reklama
reklama
Do góry