reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Co Potrafia Nasze Dzieci?!

Mejdia-to rzeczywiscie sukces jak dziecko wrzuca juz zabawki do pudelka:-)
Ja probuje Maje uczyc,ale ona chce tylko wyrzucac.I nie chodzi mi na razie o wychowanie tylko o rozwoj,kojarzenie itp.
 
reklama
Tak sie natłumaczyłam przy tym wczorajszym zdjęciu ze Michal jeszcze nie chodzi ze sie synek wkurzyl i zaczał chodzic.
WIEC OFICJALNIE MAMY PIERWSZE KROCZKI ZA SOBA. I to nie byle jakie bo juz nawet ze 4 potrafi zrobic. :rofl2:
 
Mejdia-to rzeczywiscie sukces jak dziecko wrzuca juz zabawki do pudelka:-)
Ja probuje Maje uczyc,ale ona chce tylko wyrzucac.I nie chodzi mi na razie o wychowanie tylko o rozwoj,kojarzenie itp.

Maajka ten sukces to grubymi "nićmi szyty", bo ja Wojtka wzięłam podstępem - na zasadzie zabawy;-):-)!!! Podawałam mu zwierzaki i Wojtuś - bach do pudełka jak pokazała mama:tak:
Za to Natalka Bbakani sama wkłada do pudła - to jest dopiero postęp!!!

O co ja słyszę BRAWO MICHAŁ:-D :cool::yes::rolleyes::biggrin2::eek::szok::-)
 
reklama
Wielkie gratulacje dla Michalka. Głuszku masz zdolnego snia.
Moj Wojek sam usiadzie sam wstanie chodzi w łozeczku dookola.Probuje sie puszczac ale niestety nozki za słabe i brak rownowagi jeszcze.
 
Do góry