reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci:-)

a mój nie siada, nawet mu się nie chce :p za to łapie w rączki grzechotkę (jak mu ją podsunę) i pcha do buzi :p mam nagrany głośny śmiech, na razie zdarzył się nam dwa razy ale Wojtek woli się uśmiechać niż piszczeć z radości ;)
 
reklama
Moja Gabrysia o siadaniu wcale nie myśli ,dopiero ostatnio zaczęła leżeć troszeczkę dłużej na brzuchu ok.5 minut .Wcześniej od początku był okropny ryk a teraz głowę trzyma już porządnie:) Wyciąga ręce do zabawek na macie ,ale najchętniej tak się bawi jak nikt nie widzi.Śmieje się a raczej uśmiecha raz udałó jej się zaśmiać na głos na widok cyca to było bardzo śmieszne.
 
Dziś mój Julek złapał mocno za zabezpieczenie na jego foteliku i dawaj się podciąga do siadania?!?! Czerwony się zrobił ale nie zdołał się jeszcze podciągnąć...myślę jednak ,że to lada dzień ;)
 
a olkowi bardzo podoba sie siedzenia ijak go poloze to w ryk:p ale jeszcze jkest zbyt chwiejny:p
jakbym o swoim dziecku slyszala.. ;p
jeszcze jak ją÷ posadze to sie tak uroczo smieje a jak tylko sie ja polozy to zaraz glowe dzwiga i robi focha .. potem robi sie czerwona jak kogut i dawaj koncert.. :-D
 
Alcia potrfi przewrócić sie z brzuszka na boczek, mowi ladnie gaga, guuu, guf, e, a i prycha smiesznie jak konik, jakby chciala powiedziec 'co wy tam starzy wiecie' :D
nawet 10 min potrafi lezec na brzuszku z uniesiona glowka, macha duzo lapkami, przytrzymuje chwile zabaweczke i macha nia (ale chyba nieswiadomie ;)), potrafi odepchnac lapkami butelke jak sie naje i przytrzymac smoczka :)
no i pcha do budzi lapki i wsystko co sie w nich znajdzie :D
 
jakbym o swoim dziecku slyszala.. ;p
jeszcze jak ją÷ posadze to sie tak uroczo smieje a jak tylko sie ja polozy to zaraz glowe dzwiga i robi focha .. potem robi sie czerwona jak kogut i dawaj koncert.. :-D
u nas dokladnie tak samo, ostatnio polubil tez lezenie na brzuchu, jak widze ze juz jest zmeczony i nie ma sily dzwigac glowki to go odwracam a ten w ryk! POMIMO TEGO ZE SIE MECZY Z GLOWA :p

Alcia potrfi przewrócić sie z brzuszka na boczek, mowi ladnie gaga, guuu, guf, e, a i prycha smiesznie jak konik, jakby chciala powiedziec 'co wy tam starzy wiecie' :D
nawet 10 min potrafi lezec na brzuszku z uniesiona glowka, macha duzo lapkami, przytrzymuje chwile zabaweczke i macha nia (ale chyba nieswiadomie ;)), potrafi odepchnac lapkami butelke jak sie naje i przytrzymac smoczka :)
no i pcha do budzi lapki i wsystko co sie w nich znajdzie :D
co do trzymania smoka- u nas olek potrafi go sobie chwycic wyjac i machac jakby mowil: patrzcie wyjalem smoka!i butelke odpychac tez juz umiemy:)
 
Wydawało mi się ,że Gabrysia dobrze już trzyma głowę ,ale w niedzielę rozbia sobie nos.Zawsze kładę ją na łóżku do leżenia na brzuchu a mąż położył ją na stole.Chwilę poleżała i bęc...Ale się z płakała a ja razem z nią.Zaczęła się tez podciągać do siedzenia i bardzo jej się ta pozycja podoba.
 
Wydawało mi się ,że Gabrysia dobrze już trzyma głowę ,ale w niedzielę rozbia sobie nos.Zawsze kładę ją na łóżku do leżenia na brzuchu a mąż położył ją na stole.Chwilę poleżała i bęc...Ale się z płakała a ja razem z nią.Zaczęła się tez podciągać do siedzenia i bardzo jej się ta pozycja podoba.

Moja Alcia tez czasem tak ma, niby glowke trzyma mocno a tu nagle bec!
 
reklama
Igorek 3,5 m z takich nowości co nie pisałam to umie :
- przekrecic sie z pleców na bok
- z boku na brzuch
- raz w zyciu polozylam go na plecach i rano patrze lezy na brzuchu i sie kopie' mamo pomocy '
- jak sie go podciaga do siadania ładnie trzyma głowke

- wyciaga rece juz obie po zabawke jak mu ja przyblize ... jeszcze sie troche namęczy zanim dobrze złapie ale juz wyciaga łapie jak popadnie i grzechotka czy pluszak w ruch .... dzwoni

- śmieje sie w głos ale tylko wtedy jak go rozbieram do golaska z body i całuje łaskocze po brzuszku śmieje sie na cały dom coś PIEKNEGO to smianie w głos :-) ale póki co tylko w takich sytuacjach jak się przebieramy a no i oczywiscie musi byc najedzony :D

hmm chyba z nowości tyle sama niewiem ;p
 
Do góry