reklama

Co potrafią nasze dzieci?

dori

Fanka BB :)
Od
5 Sierpień 2005
Odpowiedzi
0
Ponieważ Moja córcia codziennie zaskakuje mnie czymś nowym postanowiłam założyć nowy wątek abyśmy mogły na nim wymieniać się radościami z postępów naszych dzieciaczków.

Więc pochwalę się jako pierwsza. Wczoraj moje dziecię obdarowało mnie swoim pierwszym świadomym uśmiechem. Spiewałam jej piosenkę "Pluszowe niedźwiadki" a ona śmiała się całą gębą. Dzisiaj rano była powtórka.

reklama

Anek@

Od
23 Listopad 2005
Odpowiedzi
0
Kubek tez juz (chyba) swiadomie sie usmiecha, najczesciej jak sie nachylam nad lozeczkiem. Zauwazylam tez ze strasznie lubi wszystko ogladac, jest bardzo zainteresowany gdy zmienia sie pomieszczenie, zaczyna sie rozgladac cos gada do siebie glownie aaa eee i cos pomiedzy :)

idzia

mama: X 2000; IV 2006
Od
6 Maj 2005
Miasto
Gdańsk
Odpowiedzi
0
moja mala uradowala mnie dzis cala seria usmiechow - az moj maz sie zdziwil :)

Magdaleona

Od
15 Wrzesień 2005
Odpowiedzi
0
Oliwka na mój widok to aż skrzeczy ;D Zaczyna już coś tam do mnie mówić (jak na razie niestety nie rozumiem jej słów ;) )

martap22

Mama kwietniowa 2006
Od
19 Październik 2005
Odpowiedzi
0
moja tez siec zesto usmiecha do mnie a dzis to pobila swoj rekord,usmiechala sie co chwilke,az mi lezka ze wzruszenia poleciala.a jak lezy na brzuszku to bardzo wysoko podnosi glowke i dlugo trzyma ja w gorze,silna jest.

lidijka

kwietniowa matka polka 06
Od
4 Październik 2005
Miasto
Tczew
Odpowiedzi
0
Nasz Synek Ocipinek też reaguje na śpiewanie, wykradnę mu uśmieszek. No i zauważyłam, ze smieje sie rano ze swojej mamuśki, bo ma rozczochrane włosy (trza iść do fryzjera), na prawdziwo przygląda mi sie i się uśmiecha:)

Irlandia

Mama Kwietniowa 2006
Od
11 Październik 2005
Miasto
Aleksandrów Łódzki
Odpowiedzi
0
Olo uśmiecha się jak ciągnie cyca. Chyba mu smakuje. ;) Ja nie umiem śpiewać a jak próbowałam to Mały się popłakał. Ale bardzo lubi zabawy z Adamem i jak zasypia też się uśmiecha, więc może każdy dzień jest dla niego przyjemny?

Anek@

Od
23 Listopad 2005
Odpowiedzi
0
Irlandia ja tez niestety nie posiadam zdolnosci wokalnych, wiec nie katuje dziecka- u mnie Dominik ma zbawienny wplyw na Kubka bo potrafi go ululac w ciagu 15 minut na co ja potrzebuje godziny, chyba ma jakis dar ;)

kosmi

Od
25 Sierpień 2005
Miasto
Piaseczno
Odpowiedzi
0
też śpiewać nie umiem ale mimo to małej czasem nuce, czasem slucha z zaciekawieniem a czasem daje mi do zrozumienia, że mam przestać ;D
moja malutka jest coraz bardziej zainteresowana tym co się wkoło niej dzieje i chętniej się przygląda różnym rzeczom, a także coraz pewniej podnosi główke podczas leżenia na brzuszku :)

reklama

martap22

Mama kwietniowa 2006
Od
19 Październik 2005
Odpowiedzi
0
ja tez czasem spiewam mojej malej choc zdolnosci wokalnych nie posaidam ale naszym dzieciom przeciez to nie przeszkadza:)

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku