reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

ja pochwale się umiejętnościami troszke z innej beczki!

Kupiłam małemu książeczke z dużymi pojedynczymi obrazkami i od jakiegos czasu usilnie pokazywalam mu pokolei obrazeczki i mowilam co to jest ale on jakoś słabo reagowal! dzis mnie zadziwil bo starym zwyczajem pytam gdzie piłka, lala, telefon, klocki, stół....itp a on bezbłędnie pokazał kilka przedmiotów:-) i nie był to przypadek bo sytuacja się powtórzyła ! ZUCH CHŁOPIEC ! będziemy uczyć sie dalej!

wyjmowane szczebelki w łóżeczku też nie są już dla niego tajemnicą! nauczył sie demontować i juz prawie wychodzi z łóżka .....:-D spryciarz jeden!

gratulujemy umiejętności i SIŁY innym dzieciaczkom !!!!! pozdrawiamy !!!
 
reklama
maarta Ty to za to zawsze będziesz miała odkurzone w domu jak Antosia interesuje odkurzacz.
Joaska i vici będą mieć zawsze czystą toalete a a+t+? BUBA i ja będziemy mieć zrobione pranie przez dzieci bo sie interesuja pralkami hi hi hi
jak widać z naszych dzieci będzie służba sprzątająca w domu
 
Jako hobby sprzątanie mojej córce może pozostać ;p

Zaraz się okaże, że znowu planuję przyszłość mojej córce. Tym razem na studiach, a nie przy szmacie ;p
 
:)

Kurczę - z jednej strony chcę, żeby Jagoda sama wybierała, co chce robić, a z drugiej, żeby to było zgodne z tym, co ja bym chciała.

Bo ja mam wizję, że na politechnikę pójdzie ;p po mamusi i tatusiu.
A jak w historię uderzy, to sobie chyba żyły podetnę. Jeszcze filologie różne zrozumiem ;p

A poza tym, to i tak ją będę kochać. Nawet jak się nie będzie uczyć.
 
reklama
Do góry