reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

reklama
Chciałam się pochwalić, że Jagoda pluje zawodowo :)
Jak sie nachyli, to do końca wanny
dolatuje :) (w poprzek co prawda, ale zawsze to koniec)
Ależ dumna z niej jestem :cool2:
 
no ba joaska ta czynnosc wymaga nie lada wprawy ... gratulacje :")

a nasza mala nie chce sie nauczyc pluc i ciagle polyka paste do zebow ...
 
NO to gratulacje Joaska, a raczej Jagodko :-):-):-) Pamietam jaka bylam dumna jak Majcik sobie radzila z wypluciem flegmy jak byla chora. :-D:-D:-D
Idzia u nas tez nadal zjada paste wogole musimy jej pilnowac bo idzie sobie sama nalozyc i zaraz to zjada i wola ze mam jej dopiero umyc zabki :baffled::baffled::baffled:
 
Plucie - fajna sprawa:-)

No a ja mam problem - Inguch nie umie gwizdać:no: No i już od 2-3 tygodni męczy mnie, żebym ją nauczyła ale ja nie wiem jak:baffled: Macie może jakieś pomysły:confused:
 
Też próbowałam Jagodę nauczyć, ale jej nie wychodziło. Sama chciała, a potem sie darła, W końcu ej wytłumaczyłam, że musi jej jeszcze trochę buzia urosnąć, musi być trochę starsza i wtedy znowu poćwiczymy. Na szczęście zakumała.

Ja też przestałam gwizdać.
A może gwizdek pomoże?
 
Dwa dni temu odkryłam, że Inguch umie robić szpagat:-) Ale jestem z niej dumna;-)

No i nauczyłam ją wchodzić i wychodzić z Igoruchowego łóżeczka - oczywiście jak go nie ma w środku. No i Jacek jak to zobaczył to tak zaczął panikowac, że spadnie, że dziecko mi się zablokowało:wściekła/y: Teraz w ogóle boi się sama wychodzić a i z wchodzeniem ma problem:-( A tak się dziecko cieszyło i chwaliło nową umiejętnością:baffled: Ach ten nadopiekuńczy tatuch panikarz:wściekła/y:
 
reklama
Szpagat - super sprawa :)
Też jakiś czas temu odkryłam, że Jagoda potrafi :)

Co do takich potencjalnie niebezpiecznych sytuacji, to ja zawsze mam problem jak zareagować. Z jednej strony nie chcę, żeby się zablokowała, z drugiej, chcę żeby próbowała.
 
Do góry