reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

No wlasnie babcia z niania niezly duet edukacyjny a mama albo w pracy albo na BB ;-) zamiast synka stymulowac do rozwoju...a teraz jeszcze mi sie kroi projekcik na 3 miesiace produkcja reality show to juz wogole dziecko mnie nie pozna...:-(Czy wasze dzieciaczki jak chca po cos siegnac lub wyzej popatrzec to tez swiadomie staja na palcach :confused: strasznie smiesznie to wyglada.
 
reklama
Victor też staje na palcach a przy narożniku jak chce wejść to noge stara się zarzucić do góry oj to dopiero komicznie wygląda.Na imie reaguje już długo.Co do''nie wolno''to jest różnie niestety.Ostatnio zaczął kiwać tak i to świadomie,ja się pytam czy idziemy jeść a on się cieszy i kiwa tak tak.
 
No wlasnie babcia z niania niezly duet edukacyjny a mama albo w pracy albo na BB ;-) zamiast synka stymulowac do rozwoju...a teraz jeszcze mi sie kroi projekcik na 3 miesiace produkcja reality show to juz wogole dziecko mnie nie pozna...:-(Czy wasze dzieciaczki jak chca po cos siegnac lub wyzej popatrzec to tez swiadomie staja na palcach :confused: strasznie smiesznie to wyglada.
Tak ,Oliwka robi tak samo, a do tego jak złapie za krawędź stołu, to potrafi się podciągnąć i jej nóżki wiszą w powietrzu...
 
reklama
BUBA czytałam o osiągnięciach Franka. Gratulacje i dla innych dzieci. Ja się pochwalę, że Olek zaczyna się podciągać stawać na nóżkach w łóżeczku i przy meblach a dziś nauczył się pokazywać jaki urósł duży. :-D Na polecenie "chodź" też już przychodzi i rozumie "nie wolno", zwlaszcza gdy chodzi o kabelki od telefonu. :tak::-D:-) I pięknie tańczy jak słyszy muzykę z płyty Mini mini. Na siedząco oczywiście!:laugh2:
Czy Wasze dzieci też na początku stawały na palcach jak baletnica i kiedy stanęły na całych stópkach?
 
Do góry