reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

Pewnie tak.
Obecnie więc zapuszczam, żeby je w końcu móc związać.

Aha - i gratulacje dla Oliwki za umiejętność chodzenia po schodach!
 
reklama
Brawo Oliwcia:-) Jak dzieci szybko się uczą:-)
teraz dzwoniłam do mamy, siedzi z Antosiem i jak tylko odbiera tel to Antek krzyczy bo też chce rozmawiać, dała parę razy jemu słuchawkę do ucha, ja mówiłam, a On słuchał i rozgladał się, gdzie jest mamusia:-) i teraz za każdym razem nie daje już Babci porozmawiać:-)
 
jak tylko odbiera tel to Antek krzyczy bo też chce rozmawiać, dała parę razy jemu słuchawkę do ucha, ja mówiłam, a On słuchał i rozgladał się, gdzie jest mamusia:-) i teraz za każdym razem nie daje już Babci porozmawiać:-)
Oliwka robi dokładnie to samo, jak tylko zadzwoni telefon drze się ile fabryka daje...
 
ja muszę na głośne mówienie dawać, bo inaczej nie da się rozmawiać. Jagoda musi wszystko słyszeć. Tyle, że to do nas zawsze ktoś dzwoni. Ja swojego dziecka jeszcze przez telefon nie słyszałam.
 
Kuba na widok komorki i osoby rozmawiajacej tez sie wydziera, ze wlasnych mysli nie slychac. A jak juz znajomi przyjda i rozmawiamy to maly zawsze musi udzielic sie w dyskusji.
Dzisiaj moje malenstwo konczy 10 miesiecy, normalnie nie wiem kiedy to zlecialo, przeciez dopiero co przyszlismy ze szpitala z takim maluszkiem, ktory caly czas spal ( a ja glupia nie moglam sie doczekac kiedy zacznie chodzic:-D ;-) ), nie moge uwierzyc jak szybko sie zmienil w malego rozbrykanego szkraba, ktorego pelno wszedzie i nad ktorym ciezko zapanowac...taki maly zywiol :-) Zanim sie obejrze to bede go prowadzic do przedszkola....
 
Dominika też uwielbia sie znęcać nad mamą ciągnie mnie za włosy drapie po buzi i do tego doszło teraz klepanie po policzkach.
Telefon mój to chyba się już stał własnością Dominiki bo tylko ona go trzyma.A jak dzwoni to już jest kłopot odebrać.
A i młodszy kot jest martretowany przez niunie.Ale jemu to chyba odpowiada bo juz nie ucieka od niej.


Brawo dla Oliwki
 
vici brawo dla Vikiego
A moja Dominika nauczyła sie juz w grudniu pokonywać wysokie progi.
U teściowej z pokoju do kuchni jest 10czy nawet 15cm próg.I u nas w domu tez jest z przedpokoju do pokoju mojej mamy.
 
Dzięki Rybcia
Victor też pokonuje progi już długo u nas jest miedzy naszym pokojem i przedpokojem i w jego pokoju tez jest próg na przedpokój.Mały raczkuje po całym mieszkaniu a na progach pełza.
 
reklama
Do góry