reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

dori

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Sierpień 2005
Postów
1 176
Ponieważ Moja córcia codziennie zaskakuje mnie czymś nowym postanowiłam założyć nowy wątek abyśmy mogły na nim wymieniać się radościami z postępów naszych dzieciaczków.

Więc pochwalę się jako pierwsza. Wczoraj moje dziecię obdarowało mnie swoim pierwszym świadomym uśmiechem. Spiewałam jej piosenkę "Pluszowe niedźwiadki" a ona śmiała się całą gębą. Dzisiaj rano była powtórka.
 
reklama
Kubek tez juz (chyba) swiadomie sie usmiecha, najczesciej jak sie nachylam nad lozeczkiem. Zauwazylam tez ze strasznie lubi wszystko ogladac, jest bardzo zainteresowany gdy zmienia sie pomieszczenie, zaczyna sie rozgladac cos gada do siebie glownie aaa eee i cos pomiedzy :)
 
Oliwka na mój widok to aż skrzeczy ;D Zaczyna już coś tam do mnie mówić (jak na razie niestety nie rozumiem jej słów ;) )
 
moja tez siec zesto usmiecha do mnie a dzis to pobila swoj rekord,usmiechala sie co chwilke,az mi lezka ze wzruszenia poleciala.a jak lezy na brzuszku to bardzo wysoko podnosi glowke i dlugo trzyma ja w gorze,silna jest.
 
Nasz Synek Ocipinek też reaguje na śpiewanie, wykradnę mu uśmieszek. No i zauważyłam, ze smieje sie rano ze swojej mamuśki, bo ma rozczochrane włosy (trza iść do fryzjera), na prawdziwo przygląda mi sie i się uśmiecha:)
 
Olo uśmiecha się jak ciągnie cyca. Chyba mu smakuje. ;) Ja nie umiem śpiewać a jak próbowałam to Mały się popłakał. Ale bardzo lubi zabawy z Adamem i jak zasypia też się uśmiecha, więc może każdy dzień jest dla niego przyjemny?
 
Irlandia ja tez niestety nie posiadam zdolnosci wokalnych, wiec nie katuje dziecka- u mnie Dominik ma zbawienny wplyw na Kubka bo potrafi go ululac w ciagu 15 minut na co ja potrzebuje godziny, chyba ma jakis dar ;)
 
też śpiewać nie umiem ale mimo to małej czasem nuce, czasem slucha z zaciekawieniem a czasem daje mi do zrozumienia, że mam przestać ;D
moja malutka jest coraz bardziej zainteresowana tym co się wkoło niej dzieje i chętniej się przygląda różnym rzeczom, a także coraz pewniej podnosi główke podczas leżenia na brzuszku :)
 
reklama
ja tez czasem spiewam mojej malej choc zdolnosci wokalnych nie posaidam ale naszym dzieciom przeciez to nie przeszkadza:)
 
Do góry