reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co powiecie na temat chodzika?

anula220479

Mama Marcela
Miasto
Sachsenheim DE
Rozwiązania
0
Sa rozne poglady i zdania.Ja osobiscie zaczelam malego pod koniec siudmego miesiaca wsadzac do chodzika.Teraz biega w nim jak szalony...pozdrawiam:-)

reklama

Paula21

Grudzień '07
Miasto
Góra Kalwaria
Rozwiązania
0
Anulka wejdź na główny bo tam gadamy na różne tematy i na pewno dużo osób Ci odpowie na wiele pytań. Ja jestem MEGAPRZECIWNA chodzikom :sorry2: nie będę robiła swojemu dziecku krzywdy. Każdy ma prawo do swojego zdania a ja jestem na NIE!!! ;-)

jutrzenka

Szczęsliwa mamusia :)))
Miasto
Mińsk Maz.
Rozwiązania
0
ja tez przeciwna, mam w domiu uzywany po siostry dzieciach ale nie wsadzam, maly sie nim bawi, wstaje przy nim ale nie w srodku

anula220479

Mama Marcela
Miasto
Sachsenheim DE
Rozwiązania
0
No ja tak glebiej nie wnikalam jakie problemy wynikaja....i dlaczego jestescie na NIE.Jedno wiem ja w chodziku biegalam moja siostra i brad,i duzo znajomych no i zadnych problemow nie maja ja takze...zawsze mowie ze wszystko jest dla ludzi w odpowiednim czasie i umiarze...pozdrawiam

joanna30055

mama Ksawka 07
Miasto
małopolska
Rozwiązania
0
A ja do chodzika wkładałam małego ja obiadek się gotował a teraz to nie chce już w nim siedzieć tylko stoi przy nim i się bawi lub go pcha:tak:

Paula21

Grudzień '07
Miasto
Góra Kalwaria
Rozwiązania
0
Oj długo by tu mówić.:tak::-) Moja Julka zaczeła stawać sama jak miała 6 miesięcy. Nawet przy gołej ścianie stawała bez problemu i biegiem do lekarza szłam bo zdawałam sobie sprawę że jeszcze za wcześnie i ortopeda powiedział że powinna poraczkować gdzieś do 9 mies. Całkiem nie upilnowałam bo jak? ale raczkuje ostro i zaczyna sama chodzić. :tak:Ja jestem zdania że dziecko jak będzie gotowe to samo siędzie, samo stanie i pójdzie, nic na siłę. :-):-):-)

Są na tym forum mamy które wkładają cztero miesięczne maluchy do chodzika. Aż mi oczy wychodziły jak o tym czytałam :szok::szok::szok:

anula220479

Mama Marcela
Miasto
Sachsenheim DE
Rozwiązania
0
Paula gdzie jest ten glowny...?a z tymi dziecmi cztero miesiecznymi to zeczywiscie przesada....ja malego wkladam moze dwa razy dzinnie po pul godzinki i bawimy sie w ganianego hi hi...no nasze dzieci zaczynaja nas bardzo zaskakiwac i z dnia na dzien robia cos nowego

anula220479

Mama Marcela
Miasto
Sachsenheim DE
Rozwiązania
0
Paula21...a gdzie jest ten glowny,pewnie sie smiejesz ale ja sie jeszcze tu nie lapie.a z tymi dziecmi 4miesiecznymi to zeczywiscie przesada....:no:

reklama

anula220479

Mama Marcela
Miasto
Sachsenheim DE
Rozwiązania
0
Paula 21 probowalam wstawic fotki i jest tylko napis a zdiecie sie nie pokazuje.Moj skarbus ma na imie Marcel 26grudnia skonczy roczek

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Dobry państwowy pediatra we Wrocławiu lub w powiecie trzebnickim lub wołowskim Zdrowe dziecko 6
Rumiankowa Temat testowy Forum 48
Ajrin77 Tymon czy Ignacy? Co sądzicie na temat tych dwóch imion, które wybrać ? :) Potrzebuję porady 26
L Temat do usunięcia Potrzebuję porady 0
U Mamusie 4 latków! -TEMAT GŁÓWNY Przedszkolaki 10
S Opinie kobiet w ciąży na temat szczepień ochronnych Ciąża, poród, połóg 2
vieblonde Co myślicie na temat jazdy konnej dla siedmiolatkow? Przedszkolaki 5
M Pytanie nie na temat Potrzebuję porady 3
Ziombelek Dziwny-trudny temat Zwierzenia 5
K.Malinowska Ankieta na temat karmienia piersią Potrzebuję porady 0
O Ankieta dla kobiet w ciąży dotycząca stanu wiedzy na temat profilaktyki nietrzymania moczuu Ciąża, poród, połóg 0
M Temat zakończony Potrzebuję porady 4
M Temat zakończony Potrzebuję porady 15
Z Ankieta do pracy licencjackiej na temat aktywności fizycznej w ciąży Przyszłe mamy 6
M Temat zakończony Potrzebuję porady 6
M Temat zakończony Potrzebuję porady 13
Izabela Osika Jak uspokoić "szalejące" serce? (temat kardio, nie miłosny ;)) Ciąża, poród, połóg 12
Ewelina271990 Wstydliwy temat hemorpidy po porodzie Potrzebuję porady 4
A Ankieta Wiedza kobiet na temat profilaktyki raka szyjki macicy Ciąża, poród, połóg 1
aleksandrala Rozstepy w ciazy :) Ciąża, poród, połóg 9
eMkaa. Kolejny temat z serii "czy mogę być?" Potrzebuję porady 57
E Kąpiel w ciąży - temat stary jak świat Potrzebuję porady 8
K Opinie na temat łóżeczka Potrzebuję porady 7
Dorota Mierzejewska - Floreani Powitanie - trochę informacji na mój temat BB psycholog prokreacyjna 7
K Potrzebuje porady na temat wynikow badan. Potrzebuję porady 2
R Szukam cokolwiek na temat procedury z surogatką ? Potrzebuję porady 8
G Dziwny temat. Czy zmieniłybyście coś w swoim ciele po porodzie Pytanie tygodnia 72
Karolcia89 Proszę o Wasze zdanie na ten temat ... Potrzebuję porady 10
O Potrzebuje pomocy! Blog na temat mam Potrzebuję porady 1
M Temat bardziej "kolezenksi" Plotki wózkowo - koleżeńskie 0
M jak założyć nowy temat? Potrzebuję porady 2
N ankieta na temat życia seksualnego w okresie okołoporodowym - praca mgr Rozmowy o seksie 1
M Rozmowy na temat szczepien Dzieci urodzone w kwietniu 2014 59
K Opinie na temat CENTRUM NARODZIN MAMMA Szczecin 3
AnetaNorwegia Temat wózkowy :) Dzieci urodzone w marcu 2014 139
NataliaBM Karmienie ekstremalne - temat rozrywkowy Jedzeniowe ABC 3
M Szkoła 115 w warszawie czy ktoś coś powie na jej temat ???? Początek szkoły 1
Pysia29d troche śpóżniony temat -MIkołaj nie istnieje Roczniaki i dwulatki 9
Tygrysek1985 nie wiem co sie stalo /zamkniety temat Archiwum wrzesień 2012 1
kruszki Rozmowy na temat wózków :) Archiwum sierpień 2012 713
Y Pytania do moderatora i uwagi na temat forum Mamusie bliźniat, trojaczków i... 34
edzia.k. Nasze poglądy na temat wychowywania dzieci Dzieci urodzone w lutym 2012 60
R pytania na temat książek Początek szkoły 1
Marlena** Nietolerancja laktozy,wprowadzanie mleka,temat rzeka........ Żywienie 56
M Proszę o opinie na temat podnoszenia główki niemowlaka Rozwój i zabawy 19
FraniowaMama Szczepienia wcześniaczków - temat rzeka Wcześniaki 60
B ulewanie-temat rzeka Żywienie 8
Becioo Gdzie na opolszyźnie warto rodzić a gdzie nie - wasze opinie na temat porodówek Opolszczyzna 70
C (Not So) Desperate Housewives - czyli rady i porady na temat domu i nie tylko... Mamy z Irlandii 116
jola.24 Szczepić czy nie szczepić....temat rzeka:) Dzieci urodzone w kwietniu 2011 179