reklama

Co powiecie na temat chodzika?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2007' rozpoczęty przez anula220479, 7 Listopad 2008.

1. anula220479

anula220479 Mama Marcela

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Sa rozne poglady i zdania.Ja osobiscie zaczelam malego pod koniec siudmego miesiaca wsadzac do chodzika.Teraz biega w nim jak szalony...pozdrawiam:-)

2. Paula21

Paula21 Grudzień '07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Anulka wejdź na główny bo tam gadamy na różne tematy i na pewno dużo osób Ci odpowie na wiele pytań. Ja jestem MEGAPRZECIWNA chodzikom :sorry2: nie będę robiła swojemu dziecku krzywdy. Każdy ma prawo do swojego zdania a ja jestem na NIE!!! ;-)

3. reklama
  4. jutrzenka

jutrzenka Szczęsliwa mamusia :)))

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tez przeciwna, mam w domiu uzywany po siostry dzieciach ale nie wsadzam, maly sie nim bawi, wstaje przy nim ale nie w srodku

5. anula220479

anula220479 Mama Marcela

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No ja tak glebiej nie wnikalam jakie problemy wynikaja....i dlaczego jestescie na NIE.Jedno wiem ja w chodziku biegalam moja siostra i brad,i duzo znajomych no i zadnych problemow nie maja ja takze...zawsze mowie ze wszystko jest dla ludzi w odpowiednim czasie i umiarze...pozdrawiam

6. joanna30055

joanna30055 mama Ksawka 07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja do chodzika wkładałam małego ja obiadek się gotował a teraz to nie chce już w nim siedzieć tylko stoi przy nim i się bawi lub go pcha:tak:

7. Paula21

Paula21 Grudzień '07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oj długo by tu mówić.:tak::-) Moja Julka zaczeła stawać sama jak miała 6 miesięcy. Nawet przy gołej ścianie stawała bez problemu i biegiem do lekarza szłam bo zdawałam sobie sprawę że jeszcze za wcześnie i ortopeda powiedział że powinna poraczkować gdzieś do 9 mies. Całkiem nie upilnowałam bo jak? ale raczkuje ostro i zaczyna sama chodzić. :tak:Ja jestem zdania że dziecko jak będzie gotowe to samo siędzie, samo stanie i pójdzie, nic na siłę. :-):-):-)

Są na tym forum mamy które wkładają cztero miesięczne maluchy do chodzika. Aż mi oczy wychodziły jak o tym czytałam :szok::szok::szok:

8. anula220479

anula220479 Mama Marcela

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Paula gdzie jest ten glowny...?a z tymi dziecmi cztero miesiecznymi to zeczywiscie przesada....ja malego wkladam moze dwa razy dzinnie po pul godzinki i bawimy sie w ganianego hi hi...no nasze dzieci zaczynaja nas bardzo zaskakiwac i z dnia na dzien robia cos nowego

9. Paula21

Paula21 Grudzień '07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  10. reklama
  11. anula220479

anula220479 Mama Marcela

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Paula21...a gdzie jest ten glowny,pewnie sie smiejesz ale ja sie jeszcze tu nie lapie.a z tymi dziecmi 4miesiecznymi to zeczywiscie przesada....:no:

12. anula220479

anula220479 Mama Marcela

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Paula 21 probowalam wstawic fotki i jest tylko napis a zdiecie sie nie pokazuje.Moj skarbus ma na imie Marcel 26grudnia skonczy roczek

Poleć forum