reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co powiecie na temat chodzika?

reklama
ja tez nie jestem zwolenniczka chodzika, wiec Olivier takiego nie posiada. Sam sie ladnie chodzic nauczy, nic na sile....

Anula- moj tez z 26 grudnia:-)
 
no to ja sie podpisuje pod Paulą, mała nigdy nei siedziala w chodziku, za chiny sie nei dałam na to namowic choć rodzina dziwnie przy tym obstawała :confused:
mam wadę postawy, od małego biegalam w chodziku i wyczaili to jak sama zaczełam chodzic i przez pare ładnych lat miałam okropne wkładki ortopedyczne :dry: nikt nie powiedzial na 100 % ze to przez chodzik no ale wole nie ryzykować :sorry2: do dzis mam tzw iksy :zawstydzona/y::angry::angry::angry::angry:
 
Ja też jestem przeciwniczką chodzika. Nawet nie zakładałam, że mogłabym go kupić. Wolę sama pospacerować z małym.
Chodziki to wygoda dla rodzica, a nie dziecka. Takie moje zdanie.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry