reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co powiecie na temat chodzika?

reklama
sylwia musisz wybaczyc pauli bo ona mloda jeszcze jest. nie rozumie ze zeby sie tak wypowiadac trzeba miec autorytet heheh
 
Ojej Sylwia przecież ja Ci nie narzucam mojego zdania.
Jak ktos chce to niech wkłada malucha do chodzika (w końcu można go kupić to zabroniony nie jest) ja nie chce tego robic :tak:;-)
I kończę na tym swój udział w tym wątku bo kolejny raz bedzie to samo.:-D
 
Oj kobiety kazda mama wie co jest dla jej skarbenka najleprze...tak jak juz pisalam.A jesli te chodziki naprawde mialy by powodowac jakies kalectwo u dzieci to napewno zostaly by wycofane ze sprzedazy.....wszystko w swoim czasie
 
moim zdaniem robi się krzywdę dziecku jeśli się je wkłada do chodzika za wcześnie kiedy nie jest jeszcze gotowe na to, tak jak z chodzeniem.
Moja siostra cioteczne była wkładana do chodzika w wieku 5 miesięcy rodzice cieszyli się że dziecko już chodzi, a w wieku 2 lat okazało się że ma krzywe nogi i prostowali jej je operacyjnie w szpitalu tzn. łamali i jeszcze raz składali.
Poza tym dziecko nie uczy się utrzymywania równowagi.
Ja jestem przeciwko chodzikom:no::no::no:
 
reklama
właśnie dziewczyny każdy ma swoje zdanie byliśmy u ortopedy wszystko jest ok a też chodził w chodziku babajaga to patrzeć na to nie chciała że będzie póżniej chodził a on jak ruszył do chodzenia to sobie czółko rozwalił i wcale nie jest opóżniony w chodzeniu:tak:
 

Podobne tematy

Do góry