reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co powiecie na temat chodzika?

reklama
Anulka wejdź na główny bo tam gadamy na różne tematy i na pewno dużo osób Ci odpowie na wiele pytań. Ja jestem MEGAPRZECIWNA chodzikom :sorry2: nie będę robiła swojemu dziecku krzywdy. Każdy ma prawo do swojego zdania a ja jestem na NIE!!! ;-)
 
ja tez przeciwna, mam w domiu uzywany po siostry dzieciach ale nie wsadzam, maly sie nim bawi, wstaje przy nim ale nie w srodku
 
No ja tak glebiej nie wnikalam jakie problemy wynikaja....i dlaczego jestescie na NIE.Jedno wiem ja w chodziku biegalam moja siostra i brad,i duzo znajomych no i zadnych problemow nie maja ja takze...zawsze mowie ze wszystko jest dla ludzi w odpowiednim czasie i umiarze...pozdrawiam
 
Oj długo by tu mówić.:tak::-) Moja Julka zaczeła stawać sama jak miała 6 miesięcy. Nawet przy gołej ścianie stawała bez problemu i biegiem do lekarza szłam bo zdawałam sobie sprawę że jeszcze za wcześnie i ortopeda powiedział że powinna poraczkować gdzieś do 9 mies. Całkiem nie upilnowałam bo jak? ale raczkuje ostro i zaczyna sama chodzić. :tak:Ja jestem zdania że dziecko jak będzie gotowe to samo siędzie, samo stanie i pójdzie, nic na siłę. :-):-):-)

Są na tym forum mamy które wkładają cztero miesięczne maluchy do chodzika. Aż mi oczy wychodziły jak o tym czytałam :szok::szok::szok:
 
Paula gdzie jest ten glowny...?a z tymi dziecmi cztero miesiecznymi to zeczywiscie przesada....ja malego wkladam moze dwa razy dzinnie po pul godzinki i bawimy sie w ganianego hi hi...no nasze dzieci zaczynaja nas bardzo zaskakiwac i z dnia na dzien robia cos nowego
 
reklama

Podobne tematy

Do góry