reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co powiecie o Maclarenie?

I jeszcze za ta cenę, co kupilam , to w ogóle ok...

Można wiedzieć jaka cena?

Cytat:
Napisał myszor78
Róznica jest taka, że w Queście siedzenie rozkłada się tylko do pozycji półleżącej a w Tripie zupełnie na płasko, poza tym Trip jest naprawde wysoki. Oglądałam go w sklepie i chyba kolor Melone by mi pasował, ale ponoć kółka się strasznie tłuką na chodnikach....poza tym firma ponoc ok..no i cena lepsza..

Dzieki za info o tych dwoch wozeczkach.

W quescie jak i tripie pozycja do leżenia jest bardzo podobna, w inglesinie minimalnie bardziej się rozkłada, ale nie jest to pozycja leżąca. Quest jest także ok. kilograma lżejszy od tripa, waży 5.5, trip z tego co pamiętam 6.5. Plusem tripa jest napewno to, że jest właśnie wyższy, a także ma trochę bardziej rozwiniętą budkę od questa.

Co do sensacyjnej informacji o maclarenach z dzisiejszych serwisów, z tego co rozumiem chodzi o te zawiasy, które łamią wózek przy składaniu i rozkładaniu? Wytłumaczcie mi jak można zmiażdżyć palce dziecku przy składaniu lub rozkładaniu wózka? Z dzieckiem w środku tego się raczej nie robi. Chyba, że źle zrozumiałem o ktore zawiasy chodzi.

EDIT: I z tego co mi wiadomo jest to informacja bardzo stara. Sprzedaż wóżków została już wznowiona, dodana została naklejka ostrzegawcza. Ilość dzieci w tych informacjach została zawyżona, ale tak się właśnie robi sensację. I czemu to wszystko tylko w USA? Wózki wszędzie są takie same, ale tylko amerykanie są na tyle "inteligentni", że dzieją się takie rzeczy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co do sensacyjnej informacji o maclarenach z dzisiejszych serwisów, z tego co rozumiem chodzi o te zawiasy, które łamią wózek przy składaniu i rozkładaniu? Wytłumaczcie mi jak można zmiażdżyć palce dziecku przy składaniu lub rozkładaniu wózka? Z dzieckiem w środku tego się raczej nie robi. Chyba, że źle zrozumiałem o ktore zawiasy chodzi.

EDIT: I z tego co mi wiadomo jest to informacja bardzo stara. Sprzedaż wóżków została już wznowiona, dodana została naklejka ostrzegawcza. Ilość dzieci w tych informacjach została zawyżona, ale tak się właśnie robi sensację. I czemu to wszystko tylko w USA? Wózki wszędzie są takie same, ale tylko amerykanie są na tyle "inteligentni", że dzieją się takie rzeczy.

No własnie ja nie wiem jak oni to robią ? daja dzieciakom do zabawy na wpół rozłożony wózek ? Jak jest złozony i zablokowany tym z boku to się nie da nic zrobić .. rozłozonym całkowicie tez sobie dziecko nic nie zrobi . Samo go nie złoży chyba że jakies starsze które już w wózku nie jedzie. :no: No i dokładnie co z reszta firm które spapugowały te stelaże , a to chyba większość . mam maclarena ale jakoś wcale mnie nie ruszyło to info:tak:
 
W Ameryce mieszka tyle imbecyli, że wcale się nie zdziwłabym, ze jakas mądra mamuśka chciała złożyć wózek z dzieckiem w środku.
Dla przykładu tylko w amerykańskich wersjach instrukcji do kuchenek mikrofalowych zamieszczane są uwagi zeby nie suszyć w nich zwierząt.
Uwżam ze firma Maclaren dla Amerykanów powinna wydać osobną instrukcję z kaluzulą "przed złożeniem wózka wyjąć dziecko"
 
reklama
aaaaaaaaaaa....to dlatego moje dzieci jak mowie do nich to wydaja mi sie czasem tepawe hahahaha :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry