reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Co prócz słoiczków?

zgadnij

Fanka BB :)
Miasto
londyn
Rozwiązania
0
Tak sie wlasnie zastanawiam, co mozna dac 7miesiecznemu dziecku procz sloiczkow, np. od kiedy i jak czesto mozna dac Danonki czy chrupki kukurydziane? I co jeszcze mozna dawac? :)

reklama

KAROLINA1986

Grudniowa Mamuśka
Miasto
Leszno
Rozwiązania
0
danonki narazie odradzam bo tam przecież krowie mleko a chrupki kukurydzine tak za miesiąc.

daruuunia3

Czerwcowa mama'08
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ja daje chrupki kukurydziane mojemu synkowi(6 miesięcy) już od miesiąca- lubi i nic mu po nich nie jest, no i ulga dla dziąsełek ;-)

mikus_a

Mama Julci
Rozwiązania
0
ja danonki mojej córce dawałam już od 6 mies, i nic jej nie jest :tak: a oprócz słoiczków to daję również chrupki kukurydziane, ciasteczka Hipolitki:tak:

zgadnij

Miasto
londyn
Rozwiązania
0
Daruuunia, no wlasnie od Ciebie wzielam ten pomysl z chrupkami z innego watku:) i nie krztusi sie maly? Ja sie troche boje dac

elżbieta79

mama Paulinki i Majeczki
Miasto
Białystok
Rozwiązania
0
Ja chrupki kukurydziane zaczęłam podawać jak Paulinka miała ok 5 miesięcy i bardzo jej smakowały. Danonki bym odradzała na razie, lepiej kupić owoce z jogurtem w słoiczkach po 6 miesiącu. Ja gotowałam jeszcze kisiel z wody, soku malinowego własnej produkcji i mąki ziemniaczanej.

ewerysta

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
A czemu chcesz jeszcze cos dodawac oprocz sloiczkow?!Ja jestem przeciwnikiem chrupek kukurydzianych i innych przekasek - na to i tak przyjdzie pora, a teraz poki Malenstwo tego nie potrzebuje...Tak sie sklada ze czesto spaceruje z moja Mala po drodze, ktora wracaja dzieciaki ze szkoly i bardzo czesto widze jak idac do domu jedza...CHIPSY-MASAKRA, czyli zanim dojda na obiad do domu to wcinaja koszmarna chemie. POza tym nie wiem czy same jecie te chrupki , ale mnie one potwornie obklejaja zeby..Pewnie dzieciom tez..Potem trzeba bedzie leczyc zeby, bo dziecko bedzie mialo nawyk jedzenie przekasek, a nie pelnowartosciowych dan...Moim zdaniem wystarcza sloiczki, mleko, woda i soczki. Z teog mozna zrobic swietny rytual i niezla przygode. Jezeli stosowac cos na zeby, zeby dziecko sobie gryzlo czy trenowalo chwytanie i samodzielne jedzenie to chyba lepiej dac ugotowana marcheweczke do raczki, czy inne warzywko i to jako uatrakcyjnienie posilku anie lazenie caly dzien z jedzeniem w dloni

Elzebita79-ten kisiel to niezly pomysl- a jakie stosujesz proporcje?NAsza ciocia w rodzinie robi taki prawdziwy kisiel z zurawiny, pycha

reklama

weronia_gw

Zaciekawiona BB
Miasto
Gorzów Wlkp.
Rozwiązania
0
Witam, ja czasami podaję Bartkowi również skórkę od chleba- świetna ulga na dziąsełka (tak podpowiedziała mi moja pediatra). Pierwszy raz potwornie się bałam że się zakrztusi, ale tak samo jest z chrupkami czy biszkoptami:-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Żywienie 13
elfica Żywienie 10

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry