reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co przydatne i nieprzydatne!

Marta Teletubisiowa i uwielbia ksiazeczki:tak: co mnie cieszy ale nie lubi jak jejczytam tylko opowiadam zmieniajac glos i nasladujac wszystko co tam w tych ksiazeczkach jest:-D, pozatym mam figurki zwierzatek i ustawia je nasladujac je :-)
 
reklama
Idę sobie dzis z Kubą na spacer i patrzę jak mama szarpie się z dzieckiem, które ani nie chciało iść, ani jechać w wózku. A mój Kuba już od kilku miesięcy codziennie na spacer tylko na rowerze. Nieźle już śmiga, zaczyna nawet kombinować np. rozpędza się i podnosi obie nogi do góry utrzymując równowagę. Na dwukołowym rowerku to nielada sztuka. To był mój najlepszy zakup.
W przyszłym miesiącu jedziemy w góry, chcemy spróbować pierwsze kroki na nartach.
 
O jak fajnie!!! My planujemy rower od zająca sprawić. Zrobimy rodzinną zrzutę i się kupi. Ile można książeczek i puzzli gromadzić :baffled: Niech będzie raz coś konkretnego.
A w górach zimą nigdy nie byłam :sorry2: To musi być coś fajnego.
 
My zamierzamy rower wiosną kupić jak pieniążki będą..Mam nadzieje,że się uda bo u nas gorsze czasy kasowo nastały:-:)-(I tak mi przykro,ze nie możemy kupić Lolkowi tylu rzeczy....
 
Bodzinko nie łam się, dzieci nie muszą mieć wszystkiego i jeszcze więcej, najważniejsze że Karolek ma Twoją miłość :)
 
Do góry