reklama

Co raz bliżej... czyli wszystko o porodzie.

Temat na forum 'Archiwum październik 2011' rozpoczęty przez Mariolciaa, 29 Marzec 2011.

1. Mariolciaa

Mariolciaa Fanka BB :)

Taki temat na pewno nam się przyda, bo od porodu nie uciekniemy :)
    są z nami mamusie które już rodziły, więc bardzo proszę o pomoc i dobre rady,dla tych które są w ciąży pierwszy raz...

porozmawiajmy również o naszych przygotowaniach do porodu, tych fizycznych, jak i psychicznych :)

2. gosiane

gosiane Fanka BB :)

To ja bede pierwsza i wkleje linka z dzien dobry tvn bylo o porodzie w 'hipnozie'. Choc to nie do konca hipnoza. Podam linka do programu a jak ktos chce to na priv moge wyslac stronke pani ktora sie tym zajmuje. Nie chce tu wklejac zeby na reklame nie wygladalo. Na tej stronie sa filmy z porodow i szczeka mi opadla jak je zobaczylam bo nie tego sie spodziewalam! W sensie na plus mnie zaskoczyly. Poród bez bólu - News - Aktualności - Dzień Dobry TVN

3. reklama
  4. Mariolciaa

o jacie, oglądałam jeden filmik, jak to dziwnie wygląda... tak nienaturalnie spokojnie :)

5. gosiane

gosiane Fanka BB :)

No ale jak widac to mozliwe, chcialabym tak rodzic w takiej spokojnej atmosferze.

6. Mariolciaa

ciekawe co na to lekarze:-)

7. lilou83

lilou83 Fanka BB :)

trza sie na ból przygotować "będzie bolało" i chore sny pod konie ciaży....chyba każda przez to przechodziła i będzie przechodzić :p

8. *Miłka*

*Miłka* Mama Milutka i Helenki

Ja tam mam nadzieje, że mój drugi dzieciak tak jak pierwszy się nie obróci i będzie znowu CC ;-)

9. lilou83

ja też mam nadzieje,że będe miec cc jak przy pierwszym :)

10. reklama
  11. *Miłka*

*Miłka* Mama Milutka i Helenki

To teraz musimy to tylko wyperswadować naszym dzieciom, że w żadnym wypadku mają się nie odwracać :-) wierzę, że nam się uda ;-)

12. lilou83

miłka moja byla ułożona prawidłowo do porodu,ale inne czynniki zadecydowały o cc.
    ja nie mialam żadnego skurczu,ani rozwarcia wiec w sumie czuje sie jak pierwiastka,nie wiem co to ból porodowy, w sumie wcale nie chce wiedzieć....bo booolii :/

Poleć forum