reklama

Co raz bliżej... czyli wszystko o porodzie.

Mariolciaa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Taki temat na pewno nam się przyda, bo od porodu nie uciekniemy :)
są z nami mamusie które już rodziły, więc bardzo proszę o pomoc i dobre rady,dla tych które są w ciąży pierwszy raz...

porozmawiajmy również o naszych przygotowaniach do porodu, tych fizycznych, jak i psychicznych :)

reklama

gosiane

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
To ja bede pierwsza i wkleje linka z dzien dobry tvn bylo o porodzie w 'hipnozie'. Choc to nie do konca hipnoza. Podam linka do programu a jak ktos chce to na priv moge wyslac stronke pani ktora sie tym zajmuje. Nie chce tu wklejac zeby na reklame nie wygladalo. Na tej stronie sa filmy z porodow i szczeka mi opadla jak je zobaczylam bo nie tego sie spodziewalam! W sensie na plus mnie zaskoczyly. Poród bez bólu - News - Aktualności - Dzień Dobry TVN

Mariolciaa

Rozwiązania
0
o jacie, oglądałam jeden filmik, jak to dziwnie wygląda... tak nienaturalnie spokojnie :)

gosiane

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
No ale jak widac to mozliwe, chcialabym tak rodzic w takiej spokojnej atmosferze.

lilou83

Rozwiązania
0
trza sie na ból przygotować "będzie bolało" i chore sny pod konie ciaży....chyba każda przez to przechodziła i będzie przechodzić :p

*Miłka*

Mama Milutka i Helenki
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Ja tam mam nadzieje, że mój drugi dzieciak tak jak pierwszy się nie obróci i będzie znowu CC ;-)

*Miłka*

Mama Milutka i Helenki
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
To teraz musimy to tylko wyperswadować naszym dzieciom, że w żadnym wypadku mają się nie odwracać :-) wierzę, że nam się uda ;-)

reklama

lilou83

Rozwiązania
0
miłka moja byla ułożona prawidłowo do porodu,ale inne czynniki zadecydowały o cc.
ja nie mialam żadnego skurczu,ani rozwarcia wiec w sumie czuje sie jak pierwiastka,nie wiem co to ból porodowy, w sumie wcale nie chce wiedzieć....bo booolii :/