reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co raz bliżej... czyli wszystko o porodzie.

Mariolciaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Marzec 2011
Postów
2 046
Taki temat na pewno nam się przyda, bo od porodu nie uciekniemy :)
są z nami mamusie które już rodziły, więc bardzo proszę o pomoc i dobre rady,dla tych które są w ciąży pierwszy raz...

porozmawiajmy również o naszych przygotowaniach do porodu, tych fizycznych, jak i psychicznych :)
 
reklama
To ja bede pierwsza i wkleje linka z dzien dobry tvn bylo o porodzie w 'hipnozie'. Choc to nie do konca hipnoza. Podam linka do programu a jak ktos chce to na priv moge wyslac stronke pani ktora sie tym zajmuje. Nie chce tu wklejac zeby na reklame nie wygladalo. Na tej stronie sa filmy z porodow i szczeka mi opadla jak je zobaczylam bo nie tego sie spodziewalam! W sensie na plus mnie zaskoczyly. Poród bez bólu - News - Aktualności - Dzień Dobry TVN
 
trza sie na ból przygotować "będzie bolało" i chore sny pod konie ciaży....chyba każda przez to przechodziła i będzie przechodzić :p
 
To teraz musimy to tylko wyperswadować naszym dzieciom, że w żadnym wypadku mają się nie odwracać :-) wierzę, że nam się uda ;-)
 
reklama
miłka moja byla ułożona prawidłowo do porodu,ale inne czynniki zadecydowały o cc.
ja nie mialam żadnego skurczu,ani rozwarcia wiec w sumie czuje sie jak pierwiastka,nie wiem co to ból porodowy, w sumie wcale nie chce wiedzieć....bo booolii :/
 
Do góry