reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robią marcowe mamusie w ciągu dnia??

A ja siedze w domku.Póki ciepło było każdą chwile przeznaczałam na spacerek.W zimie jużtroszke gorzej bo śnieg,zimno itp. :)
Teraz to już całkiem rzadko z domu wychodze bo za ślisko jest i boje się orła wywinąć :p
Jedynie to do sklepu sobie chodze w ramach krótkiego spacerku.
A tak to w domu musze jakieś zajęcie znalezć bo ile mozna leżeć :laugh:
Wczoraj ciuszki układałam a w sobote będe razem z przyszłym tatusiem łóżeczko składać i kołderke wraz z śliczną pościelą w baranki układać :)
Już się nie moge doczekać ;D
 
reklama
a ja teraz skonczylam piaty semestr na uczelni. niedlugo zaczynaja sie praktyki, a poza tym siedze teraz w domku i czekam na malenstwo :) potem nie wiem jak to bedzie bo zostanie mi tylko ten szosty sem. zaliczyc i moge bronic pracy licencjackiej i zalezy mi by to zrobic a co z dzidzia?? nie wiem poprzekladam zajecia na wieczor tak by z maluszkiem zawsze ktos byl (np. tatus lub moi rodzice) bo nikomu obcemu nie oddam juz wole szkoly nie skonczyc... z tym ostatnim semestrem jest tak ze przez te praktyki trwa on od 20 marca do 22 maja wiec to tylko 2 miesiace kombinowania... zobaczymy
 
Magda - a może uda ci się brać malucha na niektóre zajęcia? Pamiętam, że u nie dziewczyny tak robiły - nikt się specjalnie nie czepiał...
 
no ja tez o tym slyszalam tylko mały kłopocik jakby maluszek dał koncerty płczu
ale by było śmiesznie ;)
 
no wlasnie klopoty bylby gdyby trzeba bylo przewinac lub nakarmic np na wykladzie :) i znow bylabym w centrum uwagi tak jak teraz z brzuszkiem. wszyscy byli przekonani ze ja slub wzielam teraz kiedy okazalo sie ze jestem w ciazy i bylo ogromne zdziwienie gdy uslyszeli ze ja juz ponad 1,5 roku po slubie :D a sowja droga to wiem ze mi starsznie ciezko bedzie teraz gdy sem. sie zacznie no pod koniec bo sesja bedzie... uh! juz sie boje
 
Magda - nie wiem co studiujesz, ale zawsze jak się zdarzy jakaś kupna czy pokarmowa "wpadka" to przecież możesz przeprosić i wyjść - a ludzie z czasem się przyzwyczją. A byc może przetrzesz też szlak innym dziewczynom.
 
no zobaczymy, bo jak narazie o tym pomysle to mi sie goraco robi... ale jakby nie bylo dzidzia najwazniejsza i wszystko postaram sie ulozyc tak by malenstwu bylo najlepiej :)
 
a co do zajęć szkolnych
właśnie byla u mnie kolezanka z klasy i przyniosła kilka zeszytow do nadrobienia i dobre wiesci
mianowicie rozmawiala z nauczycielami i dostane zadania do domu i referaty i tematy do opracowania zeby miec jakiekolwiek stopnie i strasznie mnie to ucieszylo bo bałam sie ze beda z tego powodu wielkie problemy a tu prosze wszyscy pokojowo nastawieni strasznie mi ulżyło :) :) :)
 
reklama
eee no to super, fajnie ze ci pomoga!! wazne by nie podcinali skrzydel i nie robili nie potrzebnych problemow, bo tobie zapewne i tak jest ciezko to jakby dorzucili jeszcze klopoty z zaliczeniem szkoly to juz w ogole...
 
Do góry